Cerere (pentru) echipa jocului - Tud

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Sâm Ian 01, 2022 3:15 am

1. Nume și prenume:Daniel Tudor
2. Numele tău din joc:xTud22( dc 22 nici eu nush)
3. Skype/Discord:0791#6969
4. Ce părere ai despre server?:Am o parere foarte buna despre acest server un server bine pus la punct care este un server de durata.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nu as schimba nimic, doar barbut-ul care s ar putea baga sa fie mai multe casute si sa se poata juca pe mai multe seturi cum ar fi pe 8 seturi.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sanctioant cu mute din cauza greselei mele cand am injurat pe cineva si un ban pe un cont care nici eu nu stiu de ce am ban pe acel cont.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Numarul aproximativ este de 7-8 deoarece am terminat cu tezele si pot sa ma axez mult pe joc, deoarece imediat o sa vina vacanta de iarna si o sa imi fie mai usor.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da am mai facut parte de 2 ori cu rolul de intermediar.
10. Cum ai auzit de acest server?:De cand mi o zis un prieten "Nu vrei sa te apuci de metinul asta cu mine " acum 4 ani, si eu am zis ca da acel prieten care s o lasat acum 2 ani
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus sa renunt la activtiatea de player deoareece imi doresc sa ajut playeri.Pentru ca vreau sa ajut si staff-ul dar si playeri, pentru ca acum nu sunt helperi doar unul
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin "munca in echipa" inteleg ca trebuie sa ne ajutam la greu, si cand avem nevoie de o inforamtie sa ne poata ajuta.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Prin punctul meu de vedere, cred ca pot pentru ca sunt o persoana matura si calma, intelegatoare si de asta stresul pentru mine nu reprezinta o problema/amenintare
14. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura deoarece pot zice ca in 18 ani de viata am trecut prin viata destul de mult ca sa ma consider o persoana matura in momentul actual.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta frumoasa de 18ani, sunt in clasa a 11 A la liceu pe profil de Turism si Alimentatie, sunt din orasul Suceava, sunt o persoana timida, amuzanta si cu un simt al umorului nu prea dezvoltat.Nu imi place sa injur persoane pe care nu le cunosc, fac baschet de aproximativ 3 ani, recent am inceput sa ma apuc si sa fac exercitii si cam atat.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc server-ul in aproxiamtie de 80% deoarece joc de foarte mult timp si am acumulat experienta in decursu anilor.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu asistarea evenimentelor, negoturililor, barbutului si ajutatul playerilor cu nelamuriri fata de server.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu consider ca v-as putea ajuta foarte mult, pentru ca petrec foarte mult timp pe acest joc si am un timp destul de mare acordat jocului deoarece am scapat.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:As putea aduce idei, si sa aduc cativa playeri in plus, si cu activitatea mea mariat.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, Engleza si franceza in proportie de 80% engleza si 30% franceza, deoarece nu am iubit foarte mult franceza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Prima data incep sa ascult, dupa ce am ascultat abordez problema si daca aceasta ma depaseste apelez la un alt membru al echipei sa ma ajute sa abordez problema.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multuemsc ca mi ai citit cererea
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Sâm Ian 01, 2022 11:16 pm

O aplicatie dezvoltata, felicitari !
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Ian 02, 2022 12:21 am

Cerere respinsa.

Topic inchis.
Închis