Cerere pentru echipa jocului - No1LikeMe

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Lun Dec 13, 2021 6:07 pm

1. Nume și prenume: Gherasim Cristian Ovidiu
2. Numele tău din joc: No1LikeMe
3. Skype/Discord: Chrys#7965
4. Ce părere ai despre server?: Avand in vedere ca acest server in joc din 2016, am o parere foarte buna despre acest server, considerandu-l unul dintre serverele de top din Romania.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Din punctul meu de vedere, ar trebui schimbat doar dmg-ul, dar nu este neaparat prioritar, in rest mai multa promovare pentru a atrage jucatori noi si mai multe evenimente inedite, facute random.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Ca orice jucator de metin am fost sanctionat cu mute.
7. Ore jucate (print): Sincer, imi este foarte lene sa fac un screen cu minutele jucate pentru ca nu are sens sa fac lucrul asta daca sunt in top 5 playeri cu cele mai multe minute de pe server :D
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Nu pot sa zic un numar aproximativ de ore, in unele zile pot sta si 4-5 ore in unele zile si mai mult iar in altele de loc, depinde foarte mult si de problemele din irl.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am mai facut parte din alta echipa, doar din echipa Last Fight, ultima data fiind SGM.
10. Cum ai auzit de acest server?: A trecut ceva vreme, nu mai tin minte exact, dar presupun ca printr-o cunostinta.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Eu sunt dispus sa renunt la activitatea mea ca si player din doua motive : 1) Imi place sa ajut jucatorii noi si 2) Mereu mi-a placut activitatea in staff.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Sincer, in zilele noastre daca nu stim ce inseamna "munca in echipa" esti egal cu 0, nu are rost sa dezvolt mai mult , ideea este ca toti trebuie sa contribuim pentru a atinge acelas tel.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): In primul rand suntem in 2021, aproape 2022 si inca sunt in viata, deci fac fata cu brio intr-un mediu stresant. Lasand gluma la o parte, eu zic ca ma descurc .
14. Te consideri o persoană matură?: Nu ma consider o persoana matura, sunt o persoana matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: In primul rand vreau sa ma prezint , numele meu e Chrys, majoritatea ma stiti, am 21 de ani sunt student la facultatea de Istorie in anul al 2-lea , la buget (sa ma laud). Imi place baschetul, m-am reapucat de baschet de 1 an si un pic, pot sa zic ca sunt mandru de realizarea asta, restul detaliilor le stiti.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Serverul il cunosc 100%, avand in vedere ca joc pe serverul asta din anul 2016
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: furnizarea de informații corecte legate de server și joc; asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.

18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca de cate ori am fost in staff mi-am facut treaba cu brio.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Experienta
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza la nivel avansat si spaniola incepator spre mediu si recent incerc sa invat araba
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Depinde de poblema si gravitatea acesteia , ma adaptez cerintelor si incerc sa le rezolv intr-un mod profesionist
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: =:)
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Dec 13, 2021 6:16 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis