Cerere pentru deţinător Intermediar.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
qDaniel1999
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 11, 2021 11:39 pm
Oraş: Arad
Status: Trebuie să fii tu.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Nu am

Sâm Dec 11, 2021 11:49 pm

1. Nume și prenume: Daniel Valentin
2. Numele tău din joc: Wankazer
3. Skype: Nu folosesc această aplicaţie în schimb folosesc discord : aimdheking#0951
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodată sancţionat,nu mă ocup cu ilegalităţi sau chestii în acest gen
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot sta în medie de 12-15 ore pe zi pentru că muncesc de acasă şi am timp
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Echipă de Intermediere peste 7 ani de zile experienţă în acest domeniu mă caracterizează şi tot odată mi se potriveşte perfect acest grad
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru că asta fac ce-l mai bine, îmi place să ajut playeri să ofer din timpul meu pentru a ajuta acest server să,scape de aşa zisele ţepe
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Trebuie să fim uniţi să reprezentăm organizare şi înţelegere în momentul în care trebuie,să fim noi înşine.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Desigur accept această provocare cu mare drag fără regrete !
11. Te consideri o persoană matură?: Sunt o persoană matură întrucat locuiesc singur de foarte mult timp, şi maturitatea este cu mine de la o varstă fragedă
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Bună sunt Daniel am varsta de 22 de ani, voi face 23 în 11 Februarie, locuiesec în Arad muncesc în mediul Online, de mai bine de 4 ani de zile ! :)
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Nu pot să cer eu să fiu acceptat, aştept doar cu nerăbdare să pot dovedi că sunt foarte potrivit pentru acest rol ! :)
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Desigur vorbesc Engleză-Spaniolă-Italiană în proporţie de 35-40%
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Aş dori să menţionez că am fost foarte mult timp intermediar, şi ştiu ce înseamnă acest domeniu pot filma fiecare negoţ pe care-l voi avea în viitorul apropiat fără dar sau poate, pot fii de calitate foarte bună cu playeri atat şi cu viitori colegi din STAFF dacă primesc această oportunitate desigur, vă pup şi vă respect playeri LastFight atat şi STAFF-ul acestui server minunat.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Dec 12, 2021 1:10 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis