helper Alin

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
alinnush2
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 02, 2020 12:43 am
Oraş: ploiesti
Status: bombardier
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: n am

Sâm Dec 11, 2021 10:57 pm

1. Nume și prenume: alin george
2. Numele tău din joc: Alin
3. Skype/Discord: alin#0001
4. Ce părere ai despre server?: avand in vedere ca a ramas online in toti acesti ani dupa toate problemele pe care le a avut, si chestiile ce au fost in trecut nu pot sa zic ca am o parere extraordinar de buna, dar este un server ok de durata si in continuare care merita jucat .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: GAMEPLAY, damage, bonusul anumitor itm, evenimentele ca sunt aceleasi, mapele, design ul, aspectul clientului, elminiare chestiilor inutile din client, si multe altele
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: niciodata
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: depinde cand sunt liber, in jur de 3-4 ore 100%, restu depinde de zile
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): n am facut niciodata parte
10. Cum ai auzit de acest server?: joc din 2016, nu mai stiu exact, probabil de la blue de pe vremea cand facea reclame pe skype cu serveru ))))
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: sa ajut serveru sa se dezvolte, etc chestii normale nu stiu, activitatea mea ca player e aproape inexista, la modu ca inafara de a sta prin map1 altceva nu prea fac, deci ar fi acelasi lucru pentru mine
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: gen sa se ia decizii de comun acord, sa se discute eventualele update uri, evenimente etc si tot ce tine de joc, nu sa se trezeasca unu cu o idee si sa faca ca el fara sa tina cont de parerea celorlalti
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): da fac fata, am mai fost si pe alt sv in staff 2 ani n am probleme, duc orice situatie la capat
14. Te consideri o persoană matură?: da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 21 de ani, fac 22 sunt din ploiesti, imi place metinu mai ma joc lol si sa ascult multa muzica, si vreau sa mi iau vioara sau acordeon sa cant
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): nu stiu cat la % dar de cand am "reintrat" de cateva saptamani cred ca, cam 70 80% si sa fim sinceri nici n ai ce sa cunosti mai mult ca sunt aceleasi evenimente, 1 mapa de farm etc etc intelegi voi
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: ajuta playerii cu diferite informatii, organizeaza evenimente (daca are acces) chestii d astea basic
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: ca am foarte multa exeperienta, ma refer ca am mai fost in staff, am idee cu ce se mananca pvp ul si cum ar trebuii imbunatatit jocul, gameplay tot si pot sa ajut si la popularea serverului cat de cat
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: ingeniozitate cred, si avand in vedere ca am jucat ff multe servere pvp, pvm internationale etc, idei noi de gameplay cum am mai zis, evenimente, strategii de promovare etc
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): engleza si 2 boabe de germana
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: ce sa descriu, astept sa aud partea fiecarui om implicat intr o problema, ii pun sa detalieze fiecare cu amanunte ce si cum s a intamplat si daca mi sta in putere sa rezolv eu, rezolv daca nu, apelez la superiori
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: nu, n am ce nu vreau sa va plictisesc pupici
Avatar utilizator
CappuIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 99
Membru din: Lun Iul 17, 2017 1:05 am
Oraş: Galati
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: SweetLove

Dum Dec 12, 2021 1:07 am

Cappu

Contra! Nu ai respectat modelul de titlu, greseli caligrafice. Mai ai de invatat!
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Dec 12, 2021 11:37 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis