Cerere pentru echipa jocului - Mytu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Sâm Dec 11, 2021 7:17 pm

1. Nume și prenume:Mitu Ionut-Nicolae
2. Numele tău din joc:Mytu
3. Skype/Discord:Discord: Mytu#2833
4. Ce părere ai despre server?: Este un server PvP vechi, cu potential si printre singurele care sunt deschise de atatia ani.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Sincer sa fiu, asc schimba barbutul, majoritatea playerilor joaca barbut iar bataile generale nu prea mai au loc, ar fii trebuit sa fie activ cateva 1/2 ore pe noapte. Si cred ca staff-ul ar trebui sa fie un pic mai sever cu playerii care au lipsa de respect.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Niciodata, doar am sanctionat. =))
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Depinde cum sunt cu munca, daca sunt liber pot sta destul de mult, 6-7-8 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Aici pe server, GM, SGM, GA.
10. Cum ai auzit de acest server?: Prin 2016 ma jucam un server PvP care a fost spart, apoi ne-am apucat toti aici.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca doresc sa ajut serverul, playerii, am o experienta destul de buna ca membru staff.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg ca trebuie sa fim uniti, sa discutam intre noi cand vrem sa aducem ceva nou serverului si sa ne ajutam unu pe altu.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face fata, sunt o persoana comica si calma care nu pune la suflet orice.
14. Te consideri o persoană matură?: Destul de matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Ionut, prietenii imi zic Mitu, am aproape 20 de ani, sunt din Cernavoda, Constanta, prietenii am cativa, 2 3 serpi cu care ma inteleg, imi plac femeile, distractia, muzica si sa fac oamenii din jurul meu sa se simta bine, nu imi place tradarea, minciuna, si oamenii falsi, majoritatea dintre voi ma cunoasteti destul de bine.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Il cunosc in proportie de 90% pentru ca am avut o pauza destul de lunga si s-au adaugat cateva lucruri noi.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Ajuta playerii noi, raspunde la intrebari, raporteaza jucatorii cu hack si cu organizarea evenimentelor.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu zic ca as face o treaba buna, si nu cred ca strica un membru staff in plus.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Le-as putea fii un membru activ, serios si care ar ajuta playerii de pe server.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Putina Engleza acolo.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Calm si fara favorizari.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va multumesc! :x
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Dec 11, 2021 7:21 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis