Cerere pentru echipa jocului (HELPER) Puff

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Puff01
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 01, 2021 5:56 pm
Oraş: Lugoj
Status: top rău
Breaslă: BlackTerror

Mie Dec 01, 2021 6:08 pm

1. Nume și prenume:Martinescu Cristian
2. Numele tău din joc:Puff
3. Skype/Discord:puff nostalgic#5030
4. Ce părere ai despre server?:O părere bună de când m-am apucat asta fiind acum 3 ani cel mai vechi server si cel mai bun.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Dacă ar fi după mine as schimba mici chestii, adică implementarea unui nou sistem de barbut mai mare, evenimente mai multe de ex trivia ruleta rusească mobii event .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am fost banat pentru că am jucat barbut cu un player ce a spart cont-uri.
7. Ore jucate (print):nu mă lasă să pun print-ul o să l dau pe discord dacă este cerut.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:12/14 ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am mai fost GFX.
10. Cum ai auzit de acest server?:De la un prieten care s-a apucat si i-am zis să i dau o sansă si nu am regretat nici in momemtu de fată că m-am apucat. :ymhug:
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a ajuta mai mult playerii noi pe zi vin minim 10 20 playeri care nu stiu ce trebuie să facă pentru a avea site să se bată să intre intr-o breaslă s.a.m.d
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:A discuta tot ce se intâmplă si bune si rele să ne ajutăm si să fie comunicare intre noi.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Sunt o fire calmă , nu mă inervez asa rapid pot sta si 1 oră să explic unui player, tot server-ul.
14. Te consideri o persoană matură?:Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:17 ani imi place să ies cu tovarăsii , si să o dau pe beat-uri blană.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc serverul in proportie de 80%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Cu ajutorul celorlalti playeri, care nu stiu chia rasa de multe făcând evenimente si mai multe.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Mă consider destul de capabil pentru gradul de Helper.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Un + in comunicare in ajutorul colegilor mei dacă ei nu pot să facă ceva.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Discutăm despre ea si dacă o pot rezolva frumos cu vorba o rezolvăm, dacă nu cel destept cedează primul.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:număru 1 metin2 lastfight cel mai top server pe 31 iese mare piesă la mine pe canal si vă pup si ce să zic succes tuturor.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Dec 02, 2021 9:23 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis