Cerere (pentru) echipa jocului - Ciprian

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Jocky
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Sep 10, 2020 4:24 pm
Oraş: Galati
Status: NewBie
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: 6AM

Dum Noi 28, 2021 10:37 am

1. Nume și prenume: Tanase Ciprian Eugen
2. Numele tău din joc: Ciprian
3. Skype/Discord: Ciprian#1982
4. Ce părere ai despre server?:Avand in vedere că joc pe server-ul ăsta din 2016 una destul de buna.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In momentul ăsta as schimba spre bine zic eu popularitatea sv-ului, prin promovare, reclame , event-uri zilnice si multe altele.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , mute .
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4,5 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, intermediar timp de 5 luni.
10. Cum ai auzit de acest server?: De la un prieten HunchoKING (Adrian)
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Fiind simplu player nu pot ajuta la dezvoltarea si evoluarea acestui server, mi ar face placere să primesc această funtie pentru că acum sunt membrii capabili in staff si am mai lucrat cu maj dintre ei.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa ? Pai in primul rand trebuie sa ne respectăm unii pe alti ca persoane plus că este mult mai usor să lucrezi cu cineva drag , lucrezi altfel, vorba aia o mana spala pe alta.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Lucrez intr-un mediu destul de stresant, desigur că fac fata.
14. Te consideri o persoană matură?: Sunt o persoană matură de fel, dar mai am momente de ” copilărisme”
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Păi sunt din Galati am frumoasa varstă de 22 de ani, sunt o persoana sociabilă, respect pe cine mă respectă la randul lui, amuzant etc... multe altele le descoperiti pe parcus.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 100% avand in vedere că joc din 2016 il stiu ca in palmă să zic asa..
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un Helper se ocupă cu ajutorul persoanelor noii venite pe server cu informatii legate de server, sprijin, evenimente , păstrarea calmului pe server, asa cu , cuvintele mele gen esti un fel de mini assistent ajuti pe fiecare in parte cu trade,-uri negot-uri, pm -uri etc...
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Mhm... Păi să spunem că am un pic de experientă si pot fii util.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Promovare, om activ, sprijin playeriilor, si multe altele.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza .
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Mai intai incerc să văd cauzele problemei si să le remediez cat mai calm posibil să fim multimiti din ambele parti.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Bafta.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Noi 29, 2021 5:20 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis