Cerere pentru echipa jocului (Helper) darklord

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
darklord12
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 24, 2021 1:53 am
Oraş: Bucuresti
Status: nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: NuAM

Mie Noi 24, 2021 2:26 am

1. Nume și prenume: Alex Rareș
2. Numele tău din joc:[GFX]darklord
3. Skype:nu mai am skype de mult timp, nu imi mai aduc aminte cont ul
4. Ce părere ai despre server?:îmi place activitate pe acest server și mă simt mândru că joc aici
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:să l ajut pe manu cu update uri etc, tot ce este legat de server
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nici o dată am fost prea cuminte
7. Ore jucate (print):https://prnt.sc/20pcuoz facem cu timpu și 15k
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): am fost chemat, însă nu am acceptat.
10. Cum ai auzit de acest server?: când juca mrallecs de era ce l mai bogat acum 4 5 ani și mi-a plăcut super mult
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru că îmi place să ajut playeri, să i indrum pe acest server ca să nu plece, să mă simt mândru că i ajut
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: fiecare să își facă treaba cu rolul pe care îl are și să se ajute reciproc, spiritul ăla de muncă în echipă
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): da de oarece în general sunt foarte calm mă enervez puțin cam greu, dar am făcut față și în mai stresante
14. Te consideri o persoană matură?:mă consider eu însumi, acum părerea lor cum mă consideră
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: am 17 ani sunt designer de 2 ani și mă uit la anime, în mare nu prea am ce zice, viață familie etc
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):90% cam așa, pentru că am făcut pauză la metin și nu am mai știut ce s a mai intamplat pe aici
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:cu lămurirea jucătorilor prin răspundere la întrebări andresate
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:pentru că în momentul de față sunt foarte liber, și aș vrea să ajut cât mai mulți jucători
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: ajut și playeri cu răspunsuri + le fac seturi personalizate
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):engleza și cam atat
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:încerc să abordez în cât să înțeleagă mai pe scurt nelămurirea lui
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: te salut manule, mâine când mai treci pe la mama să mi aduci pufuleți lotto de care imi plac mie știi tu:D
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Mie Noi 24, 2021 4:39 pm

Numele tău din joc: Letoa
Părere: Contra
Descrierea candidatului: Nu sunt de acord ca Darklord sa faca parte din echipa staff fiindca aplicatia este destul de slaba.
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Mie Noi 24, 2021 9:58 pm

Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Noi 27, 2021 11:56 pm

Cerere respinsa!

Topic inchis.
Închis