Cerere Intermediar- Letoa v2

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Dum Noi 21, 2021 12:51 pm

1. Nume și prenume: Alex
2. Numele tău din joc: Letoa
3. Skype: Nu folosesc Skype, insa folosesc discord: Ryuga#0002
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sanctionat acum 1 an cu remove din staff, avand functia de GFX, pentru ca am injurat prea mult, insa acum mi-am reparat vocabularul, si vorbesc mai omeneste, cum s-ar spune.
5. Ore jucate (print): Am de data asta mai multe decat ultima data cand am facut aplicatia. Tin sa precizez iar, ca am mai jucat foarte mult in trecut, deja din 2016. Am avut foarte multe caractere pe care am jucat. Pe vechiul caracter, numit tot Letoa, am avut peste 15.000 minute sigur. Am fost pana si GFX, daca e sa dovedesc ca am juact inainte, voi dovedi.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7, chiar si 8
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am mai facut parte din alte echipe, pe forumuri de cheating, si cracking precum : corsair, madloader, vacban, si mai multe. Am facut parte din staff si pe mai multe servere de CS:GO, dar sunt retras. Momentan am doar o functie, adica sunt Discord Manager pe acest server. Am mai moderat multe servere de discord insa imi place sa il moderez pe acesta cel mai mult. Ultima oara am fost manager pe MadLoader, un loader de cheaturi pe csgo.
8.De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar facea placere sa aplic pentru aceasta functie pentru ca sunt un veteran al acestui server, pe care am jucat deja din 2016, si niciodata nu am vazut un server mai bun si captivant, cat si clasic decat acesta, asa ca mereu am vrut sa fac parte din echipa acestui server, si imi place sa intermediez negoturi.
9.Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg ca trebuie sa cooperez cu echipa pentru a duce serverul in top, si sa atragem playerii sa joace pe server.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, cred ca pot face fata intr-un mediu stresant pentru ca am mai fost staff pe multe servere, pe care se faceau peste 10-20-30 de tickete zilnic pe care trebuia sa le rezolv ca manager/moderator.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma cred o persoana matura deoarece pot sa fiu foarte responsabil.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut, ma numesc Alex, am varsta de 17 ani, si traiesc in frumosul oras Targu Jiu, din Gorj. Sunt o persoana amuzanta, si cu chef de glume. O persoana amabila, care e libera sa te ajute oricand ai nevoie de ajutor, si o persoana foarte atenta la vorbele pe care le spune. Pot sa spun ca sunt pasionat de orice tine parte de calculatoare. Imi place sa fug, si sa joc fotbal. Imi petrec o mare parte din timp sa stau online, insa imi fac timp si sa ies afara, si sa-mi traiesc viata, pana la urma, doar una avem.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ar trebui sa ma acceptati pentru aceasta functie deoarece pot sa fiu foarte responsabil, si m-as dedica foarte mult acestei functii, si pentru ca sunt o persoana care suporta foarte mult stres, si sunt o persoana care este foarte matura.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, spaniola 45-50%, Maghiara, Engleza, Si urmeaza sa invat germana.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, multumesc.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Noi 21, 2021 10:39 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis