Cerere Intermediar- Letoa

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Mar Noi 16, 2021 8:59 pm

1. Nume și prenume: Alex
2. Numele tău din joc: Letoa
3. Skype: nu folosesc asa ceva, in schimb am Discord : Ryuga#2717
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Mute, si am luat remove din GFX acuma ceva timp pentru ca am injurat prea mult *mi-am imbunatatit vocabularul.*
5. Ore jucate (print): Din pacate am 856 de minute pe acest caracter, dar am mai jucat pe celalalt caracter Letoa pe care l-am sters acuma un an, am avut multe minute oricum. Poate mai sunt cunoscut drept K95, sau K94.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am facut parte din staff in mai multe servere de discord, Am fost manager pe un forum de cheating pe csgo, pe alt forum de csgo tot de cheating am fost administrator, si am fost manager pe madloader, un loader de cheaturi pe cs. *retras*
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: As vrea sa aplic pentru aceasta functie deoarece imi place sa intermediez negoturi, si mi-ar placea sa previn tepele pe server.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg ca ar trebui sa cooperez cu stafful pentru binele serverului.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Cred ca pot sa ma descurc intr-un mediu stresant deoarece am mai fost staff pe servere mari cu multi membrii de care sa ma ocup deodata.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut, sunt Alex, am varsta de 16 ani, imi place sa fac sport. Imi place sa alerg, sa ma plimb cu bicicleta, si sa ies pe afara. Imi place sa rad si sa ies cu prietenii, si am foarte mult timp liber. Imi petrec o mare parte a timpului prin stat online toata ziua.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca as putea sa fiu responsabil cu functia si chiar as acorda mult timp acestei functii.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, cunosc spaniola 40%, si foarte putina maghiara.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, multumesc.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 16, 2021 10:46 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis