Cerere pentru echipa jocului KnDMETIN2

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
KNDMETIN2
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Oct 21, 2021 5:11 am
Oraş: Petrosani
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FacemRecords

Dum Noi 14, 2021 8:57 pm

1. Nume și prenume: Pop Gabriel Marius
2. Numele tău din joc: KnDMETIN2
3. Skype: - discord: KNDMETIN2#8860
4. Ce părere ai despre server?: Una foarte buna datorita faptului acesta joc de atata timp.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Sincer nimic este perfect functional/ distractiv si un gameplay corect.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, in descursul meu pe acest server am fost sanctionat cu mute maxim de 30min- 60 min.
7. Ore jucate (print): Pe acest caracter nu detin atat de multe deoarece au fost niste probleme , dar sunt vechi pe acest server schimband mai multe conturi de alungu timpului ( 6 ani)
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot petrece de la 5-6 ore pana la 12-14.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai avut rolul de [H], [INT], Si chiar propriul server.
10. Cum ai auzit de acest server?: Ohooo acum 6 ani tin minte ca m-am dus la scoala si venise un coleg la mine noi jucam RO2 pe atunci si mi-a zis uite ce tare iti da direct level maxim iteme tot si de atunci am inceput sa joc.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Am jucat pe acest server ca player un timp indelungat mi-ar face placere saincep sa ajut server-ul nu doar prin activitate cii si prin cunostintele mele de pe server pe playeri, sa impartasesc o noua realizare alatur de voi, sa mentinem serveru (mai simplu mi-ar face mare placere sa fac parte din echipa).
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Depinde sunt mai multe exemple si intelesuri dar strict la acest joc si la aceasta echipa, sa ne ajutam unul pe celalalt de ex daca un coleg trebuie sa iasa si trebuia sa faca panou sa il fac eu sau daca un coleg intreaba ceva ce nu stie sa raspunda la un player sa il ajutam noi cu raspunsu, sa fim buni si mai ales respectuosi unii cu ceilalti.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot, deoarece viata mea a fost un mediu stresant..
14. Te consideri o persoană matură?: Da, dar am si partea aia de nebunie :P
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 18 ani, momentan termin clasa a 12-a , la momentul actual dau si pentru permis, sunt baiat de treaba, intelegator, nebun , amuzant iar pe viitor as vrea un loc de munca stabil si o familie.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):100% deoarece am trecut prin toate noutatile server-ului mai mereu de cand sa deschis , stiu acest pvp cap coada de la iteme, la npc-uri, evolutii, mape tot.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu raspunsurile la intrebarile jucatorilor cat mai clare si corect gramaticale, poate ajuta la panouri , in cazul in care nu poate face OX-U un GM sau ceva functie mai mare poate fii lasat sa faca si asta. ( cu acord).
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca dupa parerea mea chiar merit pot fii foarte activ, cunosc server-ul , sunt jucator vechi si merit sa trec de la 'jucator' intr-un final la un rol din echipa.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Propuneri noi si ingenioase , pot ajuta si financiar cand este nevoie , activitate mai mare, un plus de jucatorii multumiti si popularea server-ului prin detinerea totodata si a unui canal.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, engleza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Depinde de problema dar deobicei trebuie sa fii calm sa intelegi problema iar daca nu ai inteles o o iei de la capat pana o intelegi apoi incerci sa o rezolvi pentru a fii bine pentru toata lumea.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: MULT SUCCES TUTUROR SI DOAMNE AJUTA SI MIE.
Sus
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Dum Noi 14, 2021 11:40 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis