Cerere (pentru) echipa de intermediari - [SEF]DomnulBec

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
DomnulBec
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 08, 2021 8:39 pm
Oraş: Motru
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Noi 09, 2021 8:35 pm

1. Nume și prenume:Alin Constantin
2. Numele tău din joc:[SEF]DomnulBec
3. Skype:Nu detin discord, dar daca va fi nevoie sa imi fac skype, imi voi face cu cel mai mare drag, dar pana atunci voi lasa aici discordul meu ca sa pot fi contactat : alin#8901
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodata sanctionat in joc, deoarece am stiut mereu cum sa ma comport cu jucatorii din jurul meu, dar si cu membrii staff, deoarece sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Pot petrece pe joc, in fiecare zi 9-10 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, nu am mai facut parte din alta echipa.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi-ar face placere foarte mult sa aplic pentru aceasta functie, deoarece stiu sa ma comport cu jucatorii din jurul meu, si consider ca voi fi un intermediar de succes.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa, inteleg colegialitate.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece sunt o persoana foarte matura, si cu foarte multa rabdare acordata jucatorilor.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut, ma numesc Alin Constantin, am frumoasa varsta de 16 ani, si locuiesc in Motru, judetul Gorj. Despre mine pot spune ca sunt o persoana matura, respectuos, rabdator, modest, dar si inteligent, cu cei 7 ani de acasa, care stie sa acorde respect, in limita bunului simt. Consider ca in acest joc, numit Metin2, am redescoperit o a doua copilarie, deoarece il joc de la varsta de 9 ani, putem spune ca sunt un jucator OG.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Consider ca trebuie sa fiu acceptat pentru aceasta functie, deoarece sunt destul de matur, stiu sa ma comport cu jucatorii, si am destula rabdare.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunocc engleza si franceza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Da, Metin2 LastFight NR1, si nu va muri niciodata !
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 09, 2021 9:58 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis