Cerere Intermediar - Aken

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
aken
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Dec 11, 2020 10:23 am
Oraş: turda
Status: Mercenar
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: Fosta Yakuza

Mar Noi 09, 2021 12:22 pm

1. Nume și prenume:Ricardo Vitan
2. Numele tău din joc: [~]Aken.Definetely
3. Skype: - Discord : Aken#3832
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7-8 ore pe zii
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): da , am fost si Helper si Intermediar pe alte servere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru ca imi place enorm de mult sa ajut jucatorii in mod egal ii pot ajuta pe toti , ofer mult timp si am rabdare multa .
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: toti pentru unu si unu pentru toti.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): da , pot face fata intr un mediu stresant deoarece am trecut prin aceste etape si sunt pregatit de orice.
11. Te consideri o persoană matură?: destul de matura , depinde de context.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: sallut , ma numesc Ricardo vitan , am 16 ani si imi place sa ma distrez cu prieteni , sa merg la cabane si sa ma joc metin2 + alte jocuri cu prietenii.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: deoarece ma consider o persoana care merita aceasta functie si am destula rabdare si am fost invatat sa tratez orice persoana in mod egal.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): da , engleza si putina franceza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Eu zic ca este destul ce am spus , sper sa fiu acceptat si multumesc pentru intelegere.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 09, 2021 9:59 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis