Cerere (pentru) echipa jocului - Helper

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
DomnulBec
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 08, 2021 8:39 pm
Oraş: Motru
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Noi 08, 2021 8:55 pm

1. Nume și prenume:Constantin Alin
2. Numele tău din joc:[SEF]DomnulBec
3. Skype:Nu am, dar las aici discordul meu, iar daca va fi nevoie sa imi fac skype, imi voi face cu cea mai mare placere. alin#8901
4. Ce părere ai despre server?:Despre server am o parere foarte buna, deoarece ma joc aici din 2017, am trecut prin multe, si rele si bune, dar niciodata nu am vorbit serverul de rau.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In momentul de fata nu as schimba nimic la server, deoarece consider ca este bine asa cum este.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodata sanctionat pe joc, deoarece am stiu cum sa ma comport cu jucatorii din jur, dar si cu staff-ul.
7. Ore jucate (print):https://prnt.sc/1ysmtl3
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot petrece 9-10 ore pe zi.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, nu am mai facut niciodata parte din alta echipa.
10. Cum ai auzit de acest server?:Am auzit de acest server de la prieteni, si din clipa din care am auzit de el, am stiut ca va fi un server de durata.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus sa renunt la activitatea mea de player, deoarece consider ca sunt destul de pregatit incat sa detin functia de helper. Mi-ar face placere sa aplic pentru aceasta functie, deoarece sunt un jucator activ, cu bun simt, si cu cei 7 ani de acasa care stie sa se comporte cu jucatorii din jurul sau.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa, inteleg colegialitate, intelegere,
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece consider ca sunt o persoana foarte matura, care stie sa se descurce in viata, si cu cei 7 ani de acasa.
14. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura, in ciuda faptului ca am 16 ani, stiu sa vorbesc cu jucatorii din jurul meu, si sa le acord atentia pe care o merita.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta de 16 ani. Salut, ma numesc Alin Constantin, am frumoasa varsta de 16 ani, si locuiesc in Motru, judetul Gorj. Despre mine pot spune ca sunt o persoana matura, respectuos, rabdator, modest, dar si inteligent, cu cei 7 ani de acasa, care stie sa acorde respect, in limita bunului simt. Consider ca in acest joc, numit Metin2, am redescoperit o a doua copilarie, deoarece il joc de la varsta de 9 ani, putem spune ca sunt un jucator OG. Cam atat despre mine, mai multe veti afla pe parcurs daca voi fi acceptat ca Helper.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor noi, care nu stiu prea multe despre server. Acesta le raspunde la intrebari jucatorilor, ajutandu-i sa inteleaga un lucru.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Consider ca ar trebui sa fiu acceptat pentru o astfel de functie, deoarece sunt destul de matur, si cunosc foarte bine fiecare colt al jocului, ca in podul palmei. Stiu sa raspund la orice intrebara adresata, jucandu-ma pe acest server din 2017.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Nu as putea aduce un plus foarte mare echipei, deoarece ma consider egal cu ceilalti membrii din staff. Mi-as putea scutii vitorii colegi de la prea multe intrebari.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc limbi straine, acestea sunt engleza si franceza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Stilul meu de abordare a unei probleme, dupa mine, consider ca este unul calm, deoarece stiu sa ma comport cu jucatorii, acordand minimul de respect acestuia, si rabdarea necesara.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu. Mai multe se vor afla despre mine pe parcursul timpului, daca voi fi acceptat ca Helper, pe acest minunat server, numit Metin2 LastFight.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Noi 13, 2021 12:32 am

Numele tău din joc: [Miss]Adah;
Părere: Pro;
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cererea este ok, îndeplineşti cerinţele necesare.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 16, 2021 10:46 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis