Cerere intermediar-[KING]Mouciura

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Mottura
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 08, 2021 7:02 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Lun Noi 08, 2021 7:12 pm

1. Nume și prenume: Ma numesc Corneliu Richard.
2. Numele tău din joc: Pe jos am numele [KING]Mouciura
3. Skype:Skype nu am, dar va pot oferi un discord: Mouciura#6334
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu imi aduc aminte asta, dar 99% nu am mai fost sanctionat pe acest server.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Acum ca am mai mult timp, deoarece mi-am luat pc si pot face si live-uri zilnice, minim 7-8 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost ''INT'' si ''H'' pe alte servere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece imi place foarte mult sa testez increderea oamenilor, sa vad daca sunt destul de maturii sa inteleaga ce este aceea 'incredere' si consider ca am o experienta necesara a acestui rol.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Motivatie, devotament, comunicare si pe primul plan respect-ul.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Desigur.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani sunt o persoana foarte optimista, am simtul umorului, imi place munca in echipa si stiu sa repsect pe cei cu grad/mari decat mine.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Consider ca as putea fi acceptat, deoarece am o oarecare experienta cu intermediatul si afaceriile.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Va multumesc pentru timp ul acordat acestei aplicatii. Multumesc echipa 'Metin2LF'.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 09, 2021 10:03 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis