Cerere (pentru) echipa jocului Ionut

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Ionut112
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 08, 2021 4:58 pm
Oraş: Suceava
Status: Sunt numarul unu.
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Nr1

Lun Noi 08, 2021 5:22 pm

1. Nume și prenume:Ionut
2. Numele tău din joc:Ionut
3. Skype: discord Ionut#4238
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodata.
5. Ore jucate (print): am avut pe alt cont 55k.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Eu imi pot petrece undeva la 8-9 chiar si 10 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da,am fost intermediar,helper si gm pe alte serverere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece stiu cum sa ma descurc ca intermediar.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Sa comunici cu echipa ta, si sa nu faci nimic de capul tau.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,deoarece ma pot descurca in orice situatii si stiu cum sa ma organizez.
11. Te consideri o persoană matură?:Da,ma consider o persoana destul de matură pentru vârsta mea.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Ionut am 17 ani sunt un tip de treabă,imi place sa cant, tin la caterinca si sunt serios cand trebuie.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece eu consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da,cunosc limba engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cam atat am avut de zis
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Noi 13, 2021 12:32 am

Numele tău din joc: [Miss]Adah;
Părere: Contra;
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cererea este destul de slabă. Pe lângă asta, nu îndeplineşti cerinţele necesare pentru acest grad.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 16, 2021 10:44 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis