Cerere intermediar

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[INT]eShaggy
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Joi Aug 22, 2019 4:30 pm
Oraş: Bucuresti
Status: La nastere: Lame sau Arc?
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRECORDS

Sâm Oct 23, 2021 1:54 pm

1. Nume și prenume: Erik Emanuel
2. Numele tău din joc: [PvP]eShaggy
3. Skype: nu mai folosesc asa des skype , dar am discord erikxshaggy#2240
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , n-am fost niciodata
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Intre 4-5h poate chiar putin mai mult
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai avut rolul de intermediar pe alte servere, deci poti spune ca am experiente in ce consta acest subiect
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Imi place sa ajut la negoturi , si sa fac playerii sa stie ca e un int decent pe server
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Ajutor constant cand e vreo problema + comunicatia in staff e importanta
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face fata pentru ca sunt om calm , gandesc de 2 ori inainte de a face cava , si sunt o persoana foarte rabdatoare
11. Te consideri o persoană matură?: Destul de matura incat sa nu fac greseli prostesti
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: 18 ani , pusti cordit de la Iasi cu accent de bucurestean .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt un om care poate fii serios in orice moment si stiu sa fac diferenta cand trebuie sa fii serios si cand poti glumii , si asta ma face sa trec usor prin toate ''probleme'' daca o sa existe
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza C1
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred ca e tot ce am avut de spus , nu prea mai am nimic de adaugat , sunt cam simplu :))
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Sâm Oct 23, 2021 4:32 pm

Cerere respinsă!

Nu ai minutele necesare pentru post.

Topic închis.

Imagine
Închis