Cerere (pentru) echipa jocului Daniela

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Daniela123
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 21, 2021 10:35 pm
Oraş: b
Status: :)
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Joi Oct 21, 2021 11:00 pm

1. Nume și prenume: Daniela Stanciu
2. Numele tău din joc:Daniela
3. Skype: (nu mai folosesc)
4. Ce părere ai despre server?:Servarul a evoluat mult fata de ultima data cand am intrat,se tot fac cateva imbunatatiri si asta inspre bine .Modul de joc este mai placut si lagul s-a micsorat considerabil.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Doar putin modificat la skill de exemplu : samanul leac da aproape foarte putin dmg .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionata
7. Ore jucate (print):-43839
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:in jur de 4-6 ore + sau -
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu am mai facut parte,dar merita incercat
10. Cum ai auzit de acest server?:Am jucat acest metin inca de la inceputuri
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a petrece timp si cu alt tip de persoane de cat amici/cunostinte .
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Devotament,incredere si o buna comunicare .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Fac asta de 4 ani. Locul de munca pe care il am este de asa natura
14. Te consideri o persoană matură?:Da,ma consider chiar prea matura .
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:24 de ani, prea incapatanata uneori ... de gasca cu un spirit bun de observare
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):90%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Cu rezolvarea problemelor,nelamuriri cat si evenimente .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru ca ma consider destul de serioasa :ympeace:
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Intr-o echipa de baieti cred ca isi are locul si o fata pentru a intelege si alt tip de persoane
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):engleza
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:pentru asta am un proverb pe care il urmaresc mereu :În viaţă e bine să urmăreşti permanent, mai întâi, simplificarea problemelor mari de viitor şi apoi rezolvarea problemelor mici de mâine.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cred ca am spus destul :))
Avatar utilizator
Cosminn
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Joi Oct 21, 2021 12:56 am
Oraş: Bacau
Status: rooting
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Black Terror

Joi Oct 21, 2021 11:11 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Imagine
Închis