Cerere (pentru) echipa jocului KnDMETIN2

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
KNDMETIN2
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Oct 21, 2021 5:11 am
Oraş: Petrosani
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FacemRecords

Joi Oct 21, 2021 5:29 am

1. Nume și prenume: Pop Gabriel Marius
2. Numele tău din joc: [YT]KnDMETIN2
3. Skype: nu am, DISCORD: KNDMETIN2#8860
4. Ce părere ai despre server?: Este unul dintre cele mai bune servere la ora actuala cat si de 7 ani incoace , joc inca de cand se jucau baietii pe cate 1 acc pe vip pe negre pe violete , felicitari echipa STAFF .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In afara de adaugarea a mai multor metine in harta farm aboslut nimic, poate pe viitor niste update-uri/sugestii.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost pe acest cont niciodata, am fost poate pe altele cu mite 30 min sau ceva gen pentru limbaj , dar asta e de domeniu trecutului.
7. Ore jucate (print): Nu am multe minute jucate pe acest caracter insa am pe celalalte de pe cont cate 9-10K sau alte conturi, pe acesta am putine dar sunt mai mereu activ ( pot activa si noaptea spre dimineata)
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot fii cam 12 ORE ON fara AFK
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, propriul server, Game-Master, Intermediar si chiar si Helper pe servere destul de mari .
10. Cum ai auzit de acest server?: Ohooo de acum mult timp auzisem de la un prieten ca wowww poti juca barbut si nu stiu ceee si nu stiu cum si asa am intrat aici acum ceva ani.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca imi este drag sa ajut jucatorii , sa mentin ordinea server-ului , sa fac parte dintr-o echipa si sa cunosc oamenii noi dar si pentru ca pot oferii timp pentru aceasta functie.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Cooperarea cu ceilalalti din echipa, sa ne ajutam unii pe ceilalti si sa ne inteleg bine.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): in punctul meu de vedere cred ca as putea face fata intr-un mediu stresant deoarece sunt o fire destul de calma si rabdatoare cu oamenii din jur,ba chiar imi place sa ascult deseori oamenii, si am mai lucrat sub tensiune sa zic asa:))
14. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura pentru acest rol cat si cand e nevoie dar ca tot omu avem si partea aia de caterinca :P
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 18 ani, sunt clasa a 12 a anul asta termin , imi place sa ascult muzica, sa ies afara cu baietii , sa beau bere , mai un fotball cand se poate, sa imi petrec timpul cu prietena mea, si sa joc acest server.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Pai avand in vedere ca este un server pvp, am mai jucat pe el si in trecut, il cunosc in proportie de 85-90%. ( nimeni nu se naste invatat si unele lucruri se invata in timp ).
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Dezvoltarea serverului, ajutorul playerilor cu raspunsuri la intrebari legate de joc , nelamuriri, posibil evente.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am timpul necesar sa acord acestei functii, sunt un om foarte rabdator , imi place sa ascult, sunt dispus la intrebari, sunt activ si intelegator.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: In momentul de fata as aduce un plus de activitate mai ales in sens-ul SEARA- DIMINEATA pentru ca am vazut ca nu prea e nimeni atunci ON , pot oferii sugestii pe viitor, pot ajuta si in sens-ul popularii serverului cat si mentinerii.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: In primul rand vad care este problema sau cauza , incerc sa o inteleg iar apoi daca se poate rezolva incerc sa o rezolv cu, calm si sa fie bine pentru toti.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Succes mie doamne ajuta :)))
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Oct 21, 2021 2:14 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis