Cerere (pentru) echipa jocului - Kareem

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[#]Kareem.
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 20, 2021 2:11 pm
Oraş: Alexandria
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Swingers

Mie Oct 20, 2021 2:39 pm

1. Nume și prenume: Pascu Alexandru
2. Numele tău din joc: [Betiv]Kareem
3. Skype: am doar discord Kareem#9756
4. Ce părere ai despre server?: Este un server foarte bun si imi place foarte mult cum e gandit, merita foarte multi playeri si o echipa care sa fie online tot timpul pentru nelamuririle/intrebarile jucatorilor.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba nimic, dar as putea venii cu ceva idei de evenimente/update-uri viitoare.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, n-am fost niciodata sanctionat.
7. Ore jucate (print): Nu am foarte multe ore jucate, am undeva la 1k-2k minute pe contul acesta.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pai avand in vedere ca in perioada asta sunt acasa undeva la 8-9 ore le pot sta, poate si mai mult, depinde de zi.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am facut parte din multe echipe, am avut si serverul meu personal.
10. Cum ai auzit de acest server?: Pai am un tovaras care s-a apucat si am venit alaturi de el si breasla.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca din punctu meu de vedere ma descurc foarte bine si am habar cu ce se mananca diferite chestii. Am timpul necesar si rabdarea necesara pentru a ajuta atat playerii noi cat si playerii vechi cu intrebari etc.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Cooperarea alaturi de ceilalti colegi.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Din punctul meu de vedere cred ca as putea face fata intr-un mediu stresant deoarece sunt o fire destul de calma si rabdatoare cu oamenii din jur.
14. Te consideri o persoană matură?: Din punctul meu de vedere, da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Alexandru, am 18 ani, sunt din Alexandria, am 1.85 inaltime. Sunt o fire foarte calma, rabdatoare si destul de matura. Imi place sa ajut lumea din jurul meu si sa ii sustin in ceea ce fac.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Pai avand in vedere ca este un server pvp, am mai jucat pe el si in trecut, il cunosc in proportie de 85-90%. ( nimeni nu se naste invatat si unele lucruri se invata in timp ).
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Ajuta in dezvoltarea serverului, ajuta atat playerii noi cat si cei vechi cu intrebari legate de server, probleme, nelamuriri si daca ii permite owner-ul si evenimente.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am timpul necesar, calmitatea, seriozitatea, imi doresc sa ajut in dezvoltarea serverului si am experienta necesara deoarece am mai avut diferite grade pe alte servere si am avut pana si serverul meu personal.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Va pot oferii diferite informatii pentru un viitor update, va ajut in dezvoltarea serverului si am experienta necesara, acest server are nevoie de un staff cu experienta si timp necesar.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):da, engleza si spaniola
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Incerc sa abordez problema cerand mai multe informatii si pe baza informatiilor incerc sa fie bine pentru toata lumea si sa fie toata lumea impacata, fara a creea discutii la urma sau certuri.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Daca vreti sa ma cunoasteti mai bine, astept mesaj pe discord Kareem#9756
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Oct 21, 2021 9:56 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis