Cerere (pentru) echipa jocului - ExodusZEUL

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
exodi
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 20, 2021 12:14 am
Oraş: Buzau
Status: ok

Mie Oct 20, 2021 12:24 am

1. Nume și prenume: Banica Andrei
2. Numele tău din joc: ExodusZEUL
3. Skype: exodus#8026
4. Ce părere ai despre server?: Este un server ok, care merita sa aiba un numar mult mai mare de playeri si mai multa implicare.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As adauga sisteme noi, si o noua prefata generala a serverului
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
7. Ore jucate (print): cam 1.5k
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: preste 8 ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, ca si Owner, Helper, GM, GA.
10. Cum ai auzit de acest server?: Awake, 2017.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Desigur ca as renunta la activitatea de player pentru un loc in staff, ador membrii staff, mai ales ca pe unii ii cunosc de ceva timp, si ador mult sa ajut echipa cu prezenta mea.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Cooperarea alaturi de alti colegi in a rezulta un produs finit.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Desigur, sunt designer de 7 ani, ma descurc cu un numar mare de mesaje, mai ales de la oameni suparati.
14. Te consideri o persoană matură?: Se poate spune si asta, dar voi astepta parerea voastra.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 17 ani si 9 luni, pot spune ca in ultimul timp sunt o persoana activa, ador muzica si sa lucrez in Photoshop.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 100%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Cu oferirea raspunsurilor jucatorilor.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca pot spune ca sunt o persoana potrivita pentru voi.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Rapiditate, Timp, forta de lucru, si devotament.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):1 ( Engleza fluent )
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Incerc sa abordez problema prin cererea a cat mai multor detalii despre aceasta, pentru a face legaturi si a rezolva-o intr-un mod rezolabil pentru toata lumea.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va pup.
Avatar utilizator
FAggottt
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Mar 21, 2021 12:33 am
Oraş: Craiova
Status: Bine bun
Regat: Galben
Caracter: Sura

Mie Oct 20, 2021 12:46 am

Pro, ma gandesc ca te vei descurca lejer avand in privinta ca te cunosc de ceva vreme si faci o treaba buna ca si gfx ai merita o sansa !
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Mie Oct 20, 2021 1:22 am

Cerere respinsa.
Topic inchis
Imagine
Închis