Cerere (pentru) echipa jocului - Wajid

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Avatar utilizator
Wajid
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Dec 20, 2019 11:37 am
Oraş: Valcea
Status: Plictisit
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: WajidFaCurvo

Dum Aug 08, 2021 1:07 pm

1. Nume și prenume:Lisaru Daniel
2. Numele tău din joc:[PvP]DanutKING/Wajidd
3. Skype:nu folosesc
4. Ce părere ai despre server?:am o parere buna, inca mai sta pe picioare desi nu mai are playerii de ii avea acum cativa ani
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:mentalitatea playerilor care vin doar sa se joace barbut si pleaca
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: pentru limbaj
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 2ore+
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):am fost intermediar pe serveru asta
10. Cum ai auzit de acest server?:a fost acum multa vreme, nu mi mai aduc aminte
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:pentru ca as face aproximativ aceeasi chestie ca si un player, ajut unii playeri cu intrebari, si cu ajutoru; functiei as putea sa ''controlez'' jucatorii care scapa de sub control
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:sa impartasim ideile intre noi si sa lucram mai multi la o problema, niciodata sa nu fim pe cont propriu
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):da, am facut fata prima data, cred ca a 2 a oara o sa fie mai usor
14. Te consideri o persoană matură?:da, am trecut de varsta la care sa raspund la orice mesaj adus la adresa mea
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:am 18 ani si sunt un tip prietenos
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):cred ca stiu serverul cam 90% deoarece am o vechime destul de mare pe server
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:sa mentina linistea pe server si sa ajute playerii care nu stiu cum functioneaza un sistem/la ce ajuta unele iteme etc.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:cu cat mai multe persoane capabile in staff, cu atat mai bine pentru server si pentru playeri
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:idei de sisteme/eventuri noi
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):engleza
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:incerc sa aflu din ce cauza s-a produs o problema si a cui este vina, dupa aceea incerc sa caut o solutie
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:nu
Scrie răspuns