Cerere pentru echipa Staff - ErotiqueMind

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ErotiqueMind
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iul 03, 2021 2:57 pm
Oraş: București
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Iul 03, 2021 3:16 pm

Cerere helper :
1. Nume și prenume: Silvia Lorena
2. Numele tău din joc: ErotiqueMind
3. Skype: pentru moment nu folosesc.
4. Ce părere ai despre server?: Din punctu' meu de părere e un server promiţător.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Regulamentu' şi Calendaru' de evenimente.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Niciodată.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Helper şi Intermediar pe un server PvP - PvM
10. Cum ai auzit de acest server?: Prin intermediu unor prietenii
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru că m-am săturat să mă bată toată lumea, cât timp farmez vreau să ajut cu cât pot posibil.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Înţelegere şi multă colaborare
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da deoarece sunt o persoană care înţelege orice problemă, am mai făcut parte din echipa staff.
14. Te consideri o persoană matură?: Mă consider o persoană matură deoarece gândesc de 2 ori un lucru până îl pun în aplicare pentru a nu regreta pe viitor.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Mă numesc Silvia, am 23 ani sunt din Braşov
Îmi place să îmi petrec timpul pe afară, să mă plimb, să ies cu prietenii (persoanele dragi mie), să vizionez filme, să mă joc Cs, Metin2.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Nu vreau să mint, sunt sigură pe mine că pot răspunde la orice întrebare mi s-ar adresa corespunzător, 90%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Asigură începătorilor un game-play cât mai plăcut, uşurează stresu' celorlalţi colegii şi răspunde întrebărilor crute de un pleyer.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru a acorda o şansă, respectiv a ajuta la popularea serverului.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Reclamă şi susţinere
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza/Spaniola
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Atenţia şi repetarea dacă nu sunt chiar sigură că răspunsul pe care îl dau nu ar fi potrivit.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Vă mulţumesc mult că a-ţi ajuns până aici, iar mai multe ve-ţi afla la interviu ! Pupicii :*
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Iul 03, 2021 9:02 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis