Cerere Pentru functia de Helper

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
paulbelet26
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 28, 2021 10:50 pm
Oraş: Sibiu
Status: 15000
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FacemRECORDS

Mar Mai 11, 2021 11:49 pm

1. Nume și prenume:Belet Paul
2. Numele tău din joc:[26]Belet
3. Skype:Nu folosesc , dar folosesc discord : Belet#8033
4. Ce părere ai despre server?:Serverul este bine gandit, Dar mai trebuie lucrat si adus niste noutati pentru a atrage oameni, In rest este totul bine
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:As schimba multe, dar prima si prima oara as propune owner ului sa fie mult mai strict si bine planificat pe baza de update uri / evenimente
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sanctionat
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Sunt unele zile in care pot juca 1 2 ore, sunt unele zile in care pot juca toata ziua depinde de ziua respectiva
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, nu am mai facut
10. Cum ai auzit de acest server?:De la un prieten prin 2015, m a sfatuit sa ma apuc ca merita si nu am regretat
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi ar face placere foarte mare sa fac parte din echipa, deoarece sa fie evenimentele bine puse la punct la ora respectiva si sa ajut playeri cu dilemele lor
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa pentru mine inseamna 2 lucruri 1.Unde's multi puterea creste 2.Orice problema se poate rezolva in 2
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pot sa fac fata in orice mediu parerea mea, pentru ca sunt un om foarte calm
14. Te consideri o persoană matură?:Cateodata pot fi matur in unele situati , dar cand este vorba de caterinca ma mai prostesc
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Sunt Paul , Am 17 ani joc metin 2 sa ma relaxez, altceva nu cred ca mai am ce sa va spun despre mine, multumesc !
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc server ul cam 80%, pentru ca joc din 2015 m am lasat prin 2018 dar cunosc cat de cat serverul
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa prin activitatea sa de a face evenimente, de a ajuta playeri care nu cunosc bine server ul, Si pentru a ajuta ceilalti membri staff la alte probleme
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pai, vad ca server ul are nevoie de membri staff, si consider ca ma voi descurca !
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Sunt foarte activ, si sunt mult pe acasa si pot ajuta la evenimente spontane si altele contribuincioase server ului
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Cunosc putina Germana, Engleza, Franceza, tot ce este de baza !
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Eu abordez o problema cu cap si incerc multe remedii pentru a vedea care dintre acela a fost mai eficient
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sunt un baiat caterinca, calumea, respectos, glumet, cam atat despre mine, va multumesc pentru atentia acordata !
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Mai 12, 2021 5:49 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis