Cerere (pentru) echipa jocului- Kimadaru

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Kimadaru
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Apr 18, 2021 4:41 pm
Oraş: Brăila
Caracter: Ninja

Dum Apr 18, 2021 6:01 pm

1. Nume și prenume: Mălureanu Denis
2. Numele tău din joc: #Kimadaru
3. Skype: Nu am dar mă puteți contacta pe Discord.
4. Ce părere ai despre server?: M-am jucat pe server de la deschiderea acestuia și încă mi se pare un server bun , cu update-uri constante si multe altele.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Dacă ar fi după mine , aș scoate emojiurile din joc. Din punctul meu de vedere sunt putin enervante. În rest totul este ok.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Din câte știu și țin minte nu. Maxim un mute daca aș fi luat.
7. Ore jucate (print): 19702 minute (pe caracterul cu numele #Kimadaru). Dovada: https://postimg.cc/1Vgqj435
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: în unele zile pot petrece toată ziua pe server , în alte zile poate câteva ore și în alte zile poate deloc. Depinde ce program am în ziua respectivă.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost un fel de MODERATOR pe un server mai mic acum ceva vreme dar nu a fost o experiență atât de bună. Dar pâna la urmă toti au început de jos și s-au ridicat treptat.
10. Cum ai auzit de acest server?: De pe YouTube dintr-o prezentare acum ceva ani.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Îmi doresc să contribui cu ceva pe acest server și să îl aducem înapoi la serverul populat care a fost în trecut.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: În cadrul unei echipe fiecare persoană din acea echipă trebuie să se ajute reciproc , să-și împărtășească ideile si să se susțină unii pe alții.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Lucrurile nu se vor rezolva prin țipete , mute-uri , ban-uri , kick-uri și așa mai departe. În situațiile de genul o fire calmă și calculată este mai mult decât trebuie. Lucrurile nu se rezolvă prin grabă ci cu calm si răbdare.
14. Te consideri o persoană matură?: Adevărul este ca eu sunt o persoană de genul "caterincă". Dar asta nu înseamnă că nu pot fi serios în situațiile care necesită acest lucru si depind de asta. Pot să mă controlez si sa aplic seriozitatea in cazul in care trebuie.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut , mă numesc Mălureanu Denis și am 17 ani (în 4 luni 18). Câteva lucruri despre mine: În general ma joc MMORPGURI , ninja-ul este rasa mea preferata. Daca doriți să aflați mai multe lucruri despre mine sunteți bine veniți să mă contactați pe Discord :) .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Am jucat serverul Metin2 Last Fight o perioadă lungă de timp ca să înteleg cum funcționează acesta însă lipsuri încă am dar posibil le voi învăța.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Helperul în general , asistă la evenimente , răspunde la întrebările jucatorilor și menține ordinea pe server ca orice alt membru staff.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Aici totul depinde de STAFF , dar cred că mai întâi trebuie sa cunosti o persoană pentru a trage o concluzie asupra acesteia.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Mai mult ajutor pe partea in-game cum am si precizat sunt activ în unele zile foarte mult.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza o cunosc foarte bine , dar ca sa fiu sincer pronunția în vorbire e mai grea. În scris sunt destul de bun.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Mai întâi mă gândesc la posibilități și care ar fi rezolvarea acesteia. La concluzii nu sar pâna nu înțeleg si știu pe derost situația. După ce analizez tot ce aflu și gândesc , atunci trag concluzia.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Îmi pare rau dacă am făcut câteva greșeli gramaticale , chiar m-am străduit. În rest să aveți o zi bună :)
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Apr 18, 2021 9:26 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis