Cerere (Helper) echipa jocului - [Dojang]RealNingea

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
tatarraul69
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Dum Dec 25, 2016 12:13 am
Oraş: JuliusSiZ
Status: 1234567890
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mar Mar 16, 2021 12:38 pm

1. Nume și prenume:Raul Tatar
2. Numele tău din joc:[Dojang]RealNingea
3. Discord:Sebastiano1999
4. Ce părere ai despre server?:O părere bună , deoarece îmi place si este stabil.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nu stiu
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:5,6 ore depinde de zi.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da am mai făcut parte din altă echipă, am avut si serverul meu.
10. Cum ai auzit de acest server?:Joc de 5 ani acest sv
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a ajuta serverul si playerii cu informatii despre server, panouri si duele pe miză.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca în echipă înteleg efort , muncă , întelegere si respectare.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da ,pentru că am experientă.
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am 21 ani , sunt o persoană serioasă cu capul pe umeri , glumet , respecnd când sunt respectat , nu mi place să fiu luat peste picior
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):100% pentru că am experientă.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Să ajute playerii pentru informatii legate de server,la asistarea duelelor pe miză si intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru că pot să ajut playerii din toate punctele de vedere legate de sv.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Idei noi , sisteme dacă este nevoie .
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleză.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Ajut toti playerii cu ce informatii au nevoie , dacă este o problemă pe care nu o pot rezolva cer ajutorul unui grad mai mare.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu.
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Mar 16, 2021 4:27 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis