Cerere Pentru functia de Intermediar [*bYd*]Belet26

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Belet26
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Feb 23, 2021 9:52 am
Oraş: Sibiu
Status: 15000
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRECORDS

Mar Mar 02, 2021 11:25 pm

1. Nume și prenume:Belet Paul
2. Numele tău din joc:[*bYd*]Belet26
3. Skype: Nu am skype dar folosesc Discord : Belet#8033
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am fost sanctionat o singura data , Pentru ca am jignit o persoana din staff
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:10- 15 depinde si de cheful meu !
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu am mai facut parte din nicio echipa !
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi ar face placere , Deoarece sa nu mai intarzie niciun negot/duel/sau barbut
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa pentru mine inseamna : Reusirea unui lucru de succes mai repede
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Nu mi se pare un mediu stresant metin2last fight , Dar da pot face fata !
11. Te consideri o persoană matură?: Da , Deoarece sunt la punct cu toate mereu !
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Sunt Paul, am 17 ani, si sunt o persoana bine pusa la punct in momentul de fata !
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru ca eu consider ca server ul are nevoie de un intermediar la timp !
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Cunosc Limba Engleza , Si cate ceva din Germana
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu , Multumesc !
Ultima oară modificat Mar Mar 02, 2021 11:30 pm de către Belet26, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
kill2up
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Sep 12, 2020 4:08 pm
Oraş: Arad
Status: sintDOTAT

Mar Mar 02, 2021 11:30 pm

Numele tău din joc:#Marius
Părere: sunt contra l ca mi a aruncat sabia + noua cer cu 57 pgm, refuzatil tragin masa
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Avatar utilizator
kill2up
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Sep 12, 2020 4:08 pm
Oraş: Arad
Status: sintDOTAT

Mar Mar 02, 2021 11:32 pm

Numele tău din joc:#Marius
Părere: sunt contra pentru ca ia facut gluma cu mi l **** si te speli la prietenul meu cel mai tare BibanuYTB
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Mie Mar 03, 2021 9:34 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Imagine
Închis