Cerere (pentru) echipa de intermediari

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
dumitras112
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Mar Iun 02, 2020 4:29 pm
Oraş: suceava
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: NuFacParte

Joi Feb 04, 2021 2:56 pm

1. Nume și prenume:Dumitras Ionut
2. Numele tău din joc:Mostedd
3. Skype:dumitras.ionut3
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodat[
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Eu pot sta activ de dimineată până seara având in vedere că e pandemie si orele se fac online.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da,am fost intermediar/helper/gm/gfx pe alte servere iar in prezent sunt gfx aici pe server.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mie mi-ar plăcea să am această functie deoarece imi place să ajut lumea cu negoturi,barbuturi,duele si cu intrebări când nu sunt alte persoane din staff on.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin muncă in echipa inteleg că nu poti face totul de unul singur si trebuie să fi ajutat si tu la rândul tău să il ajuti pe cel care te-a ajutat.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,eu consider că pot face fată intr-un mediu stresant deoarece am un program:dimineata ore iar dupa ce termin orele trebuie să cânt si seara imi fac temele.
11. Te consideri o persoană matură?:Mă consider o persoană destul de matură pentru vârsta mea.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Ionut am 17 ani.Sunt o persoană glumeată,imi place caterinca,sunt destul de rusnios si pot fii foarte serios când trebuie.In timpul liber imi place să cânt si multe altele.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu mă consider o persoană potrivită pentru această functie deoarece sunt destul de experimentat cu altfel de grade si stiu cu ce se mananca.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da,cunos limba engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cam atat am avut de spus,multumesc pentru timpul acordat.
Ultima oară modificat Joi Feb 04, 2021 5:08 pm de către dumitras112, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Feb 04, 2021 4:59 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adah
Părere: CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Gramatica lasă de dorit.
Imagine
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Vin Feb 05, 2021 4:06 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Imagine
Închis