Cerere (pentru) echipa de intermediari -[BOSS]Ganterino

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ZGUNTER
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 20, 2019 4:50 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Bo$$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Doom

Mie Feb 03, 2021 10:26 pm

1. Nume și prenume: Dumitru Florin
2. Numele tău din joc: [BOSS]Ganterino
3. Skype: GUNTER BOSS (live:florindumitru2002)
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-5 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Doresc sa aplic pentru aceasta functie deoarece am mai avut responsabilitatea de intermediar si mi-am apreciat atributiile.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa reprezinta un grup de oameni care coopereaza pentru a realiza un proiect mai complex impartind sarcinile in mod egal .
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,fac fata intr-un mediu stresant deoarece am mai avut experiente si m-am obisnuit.
11. Te consideri o persoană matură?: Da,ma consider o persoana matura.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 18 ani,sunt clasa a XII-A,imi place sa joc baschet,metin si sa vizionez filme.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca ar trebui sa fiu acceptat deoarece am mai fost intermediar pe server si am experienta.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Limba Engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu mai am nimic de precizat si va multumesc pentru timpul acordat.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Feb 04, 2021 12:32 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis