Cerere (pentru) echipa de intermediari -[BOSS]Ganterino

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ZGUNTER
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 20, 2019 4:50 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Bo$$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Doom

Mie Ian 27, 2021 10:32 am

1. Nume și prenume: Dumitru Florin
2. Numele tău din joc: [BOSS]Ganterino
3. Skype: GUNTER BOSS (live:florindumitru2002) Discord: ZGUNTER#7973
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In jur de 3 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost doar intermediar aici pe server.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Doresc sa aplic pentru aceasta functie deoarece am mai facut parte din echipa intermediarilor si mi-a placut aceasta responsabilitate.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa reprezinta cooperare,ajutor reciproc,sfaturi care duc la realizarea unor lucruri marete.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pot face asta deoarece am deja experienta cu stresul si nu mai e o problema asa mare.
11. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana matura care gandeste rational.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 18 ani,sunt clasa a XII-a,hobbyurile mele sunt filmele si gamingul
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca ar trebui sa fiu acceptat in aceasta functie deoarece ma consider capabil de ea si ca ma pot descurca avand deja experienta.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da,cunosc limba engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va multumesc pentru timpul acordat.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mie Ian 27, 2021 3:32 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis