Cerere Helper [TANK]MrScruff

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Denis11
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Dec 05, 2020 2:58 pm
Oraş: Caracal
Status: You know me.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: AllForOne

Lun Ian 25, 2021 11:34 pm

1. Nume și prenume: Denis Marian
2. Numele tău din joc: [Winner]MrScruff
3. Skype: nu am . Discord : Denis11#8228
4. Ce părere ai despre server?: Este un server vechi si stabil, unde am avut de invatat multe de la playeri cat si de la staff.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In momentul de fata , serverul mi se pare ok , nu as schimba nimic.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, dar a fost o neintelegere.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Minim 5h/zi
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , tot Helper.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de el acum 5 ani , de la un prieten cu care ma jucam non stop.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Activitatea mea de player nu se va incheia, deoarece consider ca nu sunt cu nimic mai presus de ceilalti jucatori, si doresc sa le ofer sprijinul unui om amuzant, prietenos si de incredere.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg faptul ca fiecare membru are cate ceva de facut, iar unde nu se descurca, restul echipei e acolo sa ii ofere sprijin.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece ma impac bine cu stresul, sunt o persoana destul de calma.
14. Te consideri o persoană matură?: Consider ca maturitatea nu sta in varsta persoanei, ci in modul ei de gandire.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani , sunt o persoana sociabila si de incredere, mereu gata sa sar in ajutor si sa ma imprietenesc cu lumea :D
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 100% , deoarece petrec foarte mult timp pe server, discutand cu playerii sau cu echipa.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Furnizarea de informații corecte, asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece consider ca indeplinesc functiile impuse.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: O stare de spirit buna, si un prieten nou :P
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, Engleza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Abordez problemele cu calm si incerc sa aflu sursa acestora, fiindu-mi mai usor sa le rezolv din moment ce stiu cauza.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred ca am zis cam tot ce se putea spune mai sus.
edit : gresisem tag'ul din nume
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Ian 25, 2021 11:44 pm

Titlul discuţiei trebuie să arate astfel: Cerere (pentru) echipa jocului - *nume* .
tc

Închis