Cerere (pentru) echipa jocului - [*FTP*]AzendraN

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
xFlorinFTP
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 25, 2018 12:27 am
Oraş: Craiova
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: RedLegends

Lun Ian 25, 2021 10:42 pm

1. Nume și prenume: Leucă Florian Valentin
2. Numele tău din joc: [*FTP*]AzendraN
3. Skype:live:.cid.70d64cc72d2c401a
4. Ce părere ai despre server?: Una foarte bună avand in vedere că are o anume vechime in spate, ne mai spunand de seriozitate.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Sincer, nu aș schimba absolut nimic, deoarece este un server frumos, tip clasic din anumite puncte de vedere.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da am fost, am primit mute pentru limbaj.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Deoarece acum lucrez pe schimburi, 3-4 ore seara cand ajung de la munca (poate mai mult, depinde) dar cand sunt schimbul unu am mai mult timp la dispozitie sa fiu online.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost INT aici, am renuntat din motive personale si neavand timp, si mai mai fost H si GM pe alte servere ce nu au avut durabilitate si seriozitate.
10. Cum ai auzit de acest server?: Pe YouTube, căutam un server bun si de durată. (joc de la deschidere doar că am jucat cu pauze la un moment dat)
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Păi, in primul si in primul rand, doresc să ajut playerii foarte mult și in special serverul. In cel de al doilea rand, după cate s-au intamplat in trecut si cate se intamplă in prezent, vreau să fiu ''Motivul'' evitării tepelor (atat la negoturi cat si la panouri)
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: munca în echipă presupune încredere, colaborare, respect şi comunicare între membrii,
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider că da, deoarece am o varsta anume, si eu ca fiecare am trecut prin multe greutati si mă cam ''bat'' zilnic cu acest stres ;)) mai ales la muncă.
14. Te consideri o persoană matură?: Da, din orice punct de vedere, insă nu am uitat să fiu și copilăros uneori. :D
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Păi, mă numesc Florin, am 21 de ani, sunt din Craiova dar acum lucrez și stau in Arad. Altceva ce să mai zic...Imi place footbalul, plimbările cu mașina, drumețiiile.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 90% cel puțin, deoacere am și eu o vechime anume pe server, fiind și intermediar la un moment dat pe această comunitate, cunosc regulile și detaliile despre acesta.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un Helper se ocupă cu furnizarea de informatii CORECTE legate de server și totodată și de joc, asistarea la dueluri pe site și intermedierea negotului/barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider că merit această funcție deoarece sunt un ajutor in plus pe acest server, joc de mult, și cunosc regulile.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: As putea aduce un plus in momentul de fata , prin activitatea mea pe server cat si pentru rezolvarea anumitor probleme.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleză
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Mai intai ascult si incerc sa inteleg care este problema , apoi incerc sa o rezolv pe cat posibil , dar daca aceasta ma depaseste , apelez la un alt membru al echipei pentru a rezolva impreuna aceasta problema.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, consider că am specificat tot ceea ce este necesar mai sus. (Mulțumesc anticipat).
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Ian 25, 2021 11:13 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis