Cerere (pentru) echipa - ~C~S~M~JimmyV3

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
SebastianBOSS
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Dum Oct 27, 2019 9:00 pm
Oraş: Ploiestii
Status: io io io
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Nu fac

Lun Ian 25, 2021 4:41 pm

1. Nume și prenume: Sebastia n Marian
2. Numele tău din joc: ~C~S~M~JimmyV3
3. Skype: Nu am skype am discordSebiʷᵏ
4. Ce părere ai despre server?: Este un server de durata.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nimic.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodata.
7. Ore jucate (print):Nu ma lasa sa pun printul aici am 148k
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6 ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , am mai avut rolul de Helper.
10. Cum ai auzit de acest server?: De la prietenii.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece as vrea sa ajut playerii incepatorii.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Comunicare, Intelegere.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot face fata deoarece sunt obisnuit cu stresul.
14. Te consideri o persoană matură?: Sigur ca da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut ma numesc Sebi am 15 ani si sunt din Orasul Ploiesti din Judetul Prahova sunt o fire glumeata si caterinca
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 90%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupă cu furnizarea de informaţii corecte legate de server si de joc
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece consider ca pot face fata la orice intrebare legata de server.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: As putea veni cu ceva evenimente misto.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza si putin Franceza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Intai incerc sa rezolv singur problema daca nu pot , voi cere ajutorul unui grad mai mare.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Multumesc pentru timpul acordat va pup <3
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Ian 25, 2021 4:45 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis