Cerere H - GBR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
GBRJunior
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iun 23, 2020 1:51 pm
Oraş: Craiova
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: -

Dum Ian 17, 2021 3:18 am

1. Nume și prenume: Alin
2. Numele tău din joc: [INT]GBR
3. Skype: Nu am skype , [~]GBR#9250 discord
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sanctionat niciodata.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7- 8 ,depinde.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Sunt INT PE sv , deci da:))
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru a ajuta serverul.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa dupa pa rerea mea este respectul fata de colegi ,colaborarea si comunicarea.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da ,consider ca pot face fata, deoarece sunt un baiat descurcaret:)
11. Te consideri o persoană matură?: Sigur ca da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Alin , am 17 ani, sunt din Craiova, sunt o persoana cu simtul umorului, dar si serioasa cand trebuie, imi place sa fac caterinca.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție? Pentru ca imi place sa ajut playerii.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, Engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nimic
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Ian 17, 2021 12:40 pm

Titlul discuţiei trebuie să arate astfel: Cerere (pentru) echipa jocului - *nume* .
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis