Cerere (pentru) echipa de intermediari

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
aken
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Dec 11, 2020 10:23 am
Oraş: turda
Status: Mercenar
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: Fosta Yakuza

Vin Dec 11, 2020 10:39 am

1. Nume și prenume: Ricardo Vitan
2. Numele tău din joc: AkenStar
3. Skype: nu am skype , am discord - Aken#0156
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: odata sanctionat cu mute
5. Ore jucate (print): dau pe dsicord in privat
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7 ore pe zii
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): am avut TM si GA pe un fost server
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:pentru ca fac cea ce imi place sa ajut baietii
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: toti pentru unu si unu pentru toti oricand avem nevoie <3
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): da , pot face fata la orice cred ca sunt un baiat destul de puternic ca sa trec peste orice
11. Te consideri o persoană matură?:depinde de situatie
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: am 16 ani imi place sa fac caterinca daca am cu cine sa fac caterinca , sunt o persoana destul de serioasa cand este vorba sa fim seriosi , imi place sa ies p-afar cu tovarasii , sa joc metin , sa ma distrez cu shamancele pe metin si cu tovarasii de pe metin :))
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: pentru ca eu cred ca sunt un baiat destul de serios si sunt priceput in acest demoniu si chiar imi place sa ajut cu orice imi sta in putinta
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): da , engleza si franceza .
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: putem intra voice daca doriti mai multe , nu este nici o problema.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Vin Dec 11, 2020 1:19 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis