Cerere pentru echipa jocului [TakiZo]xDakoTaZ35

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[ReksioLF]
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Lun Noi 30, 2020 1:13 pm
Oraş: Arad
Status: Sunt bomba
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: SwwetWin

Dum Dec 06, 2020 4:55 pm

1. Nume și prenume: Patrick badea B-)

2. Numele tău din joc: [TakiZo]xDakoTaZ35 (~~)

3. Skype: Nu am (%)

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da din cauza ca am omorat un pescar. :-ss

5. Ore jucate (print): 15009

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: sunt activ cam 5/6 ore

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu ;)

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru a, ajuta playeri sa fie multumiti si sa evitam teapa/scamming /:)
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Un grup de persoane cu un scop comun care poate ajunge realizabil doar prin respect,sinceritate si munca
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da eu sunt aceea persoana care are timp pentru toti ca sunt 10 oameni ca sunt 100 ca sunt 1000 eu imi fac timp pentru toti sa le fie bine si ptr iei si ptr mine !

11. Te consideri o persoană matură?: Da , deoarece pe platforma asta de jocuri nu ma simt pixelat sau sa fur munca altora de ex: iteme !

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc patrick, am 21 de ani si mereu mi-a placut jocurile nu imi place minciunile, si vorbele false, sunt prietenos, de caterinca, sunt un om itelegator si nu imi place jignirile, orice jignire va fi spusa depsre mine acea persoana nu mai exista pentru mine cel putin, pentru ca nu are rost sa dau apa la moare fac inot aproximativ de 2 ani

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece sunt o persoana calma, respectabila si demna de aceasta functie de 'Intermediar'.

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc destul de bine engleza, si spaniola

15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va doresc o zi frumoasa la toti si va pwp nu uita sa respecti <3
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Dec 06, 2020 8:02 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis