Cerere (pentru) echipa jocului - [Winner]Messenger

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Messenger
Începător
Începător
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 12:04 pm
Status: Cel mai fericit Vegan
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Vegans

Mie Dec 02, 2020 3:10 pm

1. Nume și prenume: George J.
2. Numele tău din joc: [Winner]Messenger
3. Skype: in privat
4. Ce părere ai despre server?: Am jucat pe sv de cand era pe la inceput , m-am lasat pentru ca nu mai aveam timp de invatat si acum m-am apucat din nou.Odata ce nu am uitat de el inseamna ca este un sv de calitate , dar mereu este loc si de mai bine.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Avand in vedere ca am revenit de putin timp pe server, am nevoie de timp sa-mi dau seama ce trebuie modificat si ce nu.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, mici copilarii din partea mea care intr-un final sper eu ca au fost intelese.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): da, [SGM]
10. Cum ai auzit de acest server?: Sincer sa fiu nu prea imi amintesc pentru ca a trecut ceva timp de cand am avut contact cu sv
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:In primul rand sunt o fire destul de sociabila si chiar imi doresc sa-mi las amprenta intr-un mod pozitiv asupra jucatorilor si a atmosferei de pe sv
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Un grup de persoane cu un scop comun care poate ajunge realizabil doar prin respect,sinceritate si munca
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , intr-o situatie stresanta incerc sa-mi pastrez calmul si luciditatea si ma gandesc la problema respectiva din mai multe puncte de vedere ca sa pot ajunge la o rezolvare
14. Te consideri o persoană matură?:Sunt la o varsta in care maturitatea poate fi observata in situatiile serioase.Pot spune ca ma maturizez pe zi ce trece , maturitatea ineamna experienta si pana la urma am doar 20 ani , deci invat
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am 20 ani , sunt pasionat de muzica electronica si de psihologie , imi place foarte mult sa vorbesc cu oamenii si sa-mi dedic niste timp pentru a le intelege punctul de vedere , probleme etc. Sunt o persoana deschisa la chestii noi si super spontan.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):In jur de 60% , dar din punctul meu de vedere nu e nevoie sa cunosti multa lume ca sa iti faci treaba cum trebuie
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: In primul rand furnizarea de informatii despre server , asistarea la dueluri pe site , intermedierea barbutului la panou si nu in ultimul rand mentinerea unei atmosfere placute pe joc
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Sunt activ pe joc si sunt dispus sa-mi dedic timpul in evolutia acestei comunitati
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Inca o mana de ajutor pentru a dezvolta acest sv nu strica niciodata
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Pot spune ca vorbesc engleza si romana fluent.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Conteaza foarte mult in ce situatie esti pus , in mare parte analizez foarte bine problema si incerc sa ma pun in postura persoanelor implicate cu calm si fara prea multa agitatie
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: -
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Mie Dec 02, 2020 4:39 pm

Cerere acceptata, ne auzim la interviu!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis