Cerere (pentru) echipa de Intermediari - Ciprian

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Jocky
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Sep 10, 2020 4:24 pm
Oraş: Galati
Status: NewBie
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: 6AM

Mar Dec 01, 2020 11:58 pm

1. Nume și prenume: Aftene Ciprian Eugen
2. Numele tău din joc: Ciprian
3. Skype: Nu folosesc.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, prin 2017, numai stiu de ce.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-5 posibil si mai mult, depinde cum lucrez.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, Intermediar.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru a ajuta playerii cu panouri, duele pe miză si pentru a numai exista atatea tepe, plus as fii mult mai util fata de un helper (are si el trb lui) pentru ca majoritatea apeleaza la ei din lipsa de intermediari.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa dupa părerea mea este respectul fata de colegi ,colaborarea si comunicarea intr un grup de oameni.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Am lucrat intr un mediu foarte stresant, cred că fac fată.
11. Te consideri o persoană matură?: Cand si cand.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Pai mă numesc Ciprian am 21 de ani sunt din orasul Galati, sunt o fire sociabilă am simtul umorului dezvoltat, respect pe cine mă respecta.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că sunt sociabil, sunt dispus să ajut playerii cand au nevoie de intermediar, am mai avut aceasta functie si inainte.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Parlesc putină engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Ne vedem pe sv2. :*
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Mie Dec 02, 2020 11:29 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Imagine
Închis