Cerere (pentru) echipa de intermediari.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
flavy
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 23, 2017 5:29 pm

Mar Noi 24, 2020 11:06 pm

1. Nume și prenume: Baciu Ioan Gabriel
2. Numele tău din joc: DeathLotuS
3. Skype: nu am dar am sa îmi fac în cel mai scurt timp.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu nu am mai avut probleme cu nici un membru din staff.
5. Ore jucate (print): Am vorbit cu shadow pentru ore nu pot da poze pentru ca am minutele combinate pe mai multe conturi dar am peste 15k
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5 6 ore lejer
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da un sv la început am fost SGA dar sv sa închis.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru a ajuta playeri sa nu își ia teapa aiurea și sa își piardă itm lor muncit.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Când ne unim toți pentru a ne face scopul.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pentru ca sunt o fire calma nu ma enervez și ma pot controla.
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma cheamă Baciu Ioan Gabriel, am 16 ani sunt din Sibiu practic fotbal de performanta de 5 ani sunt de treaba, amuzant și ajut pe oricine cu orice (bineînțeles dacă am)
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu cred ca am tot ce îmi trebuie pentru aceasta funcție, și îndeplinesc toate cerințele
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): da, engleza și franceza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu mai am nimic de adăugat, Mulțumesc!
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Mie Noi 25, 2020 8:13 am

Cerere respinsă!

Topic închis.

Imagine
Închis