Cerere Int ~ [REGE]Puscariasu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Puscariasu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iun 25, 2020 7:48 pm
Oraş: Viilei Apei
Status: Sunt om simplu
Breaslă: Nu am

Joi Noi 12, 2020 4:30 pm

1. Nume și prenume: Pop Sergiu Ionut <3
2. Numele tău din joc: [REGE]Puscariasu
3. Skype: / discord : Skype: ionutbandit2k1816@gmail.com , ignorati numele :) este un cont vechi rau :* , discordu meu este Ionut#8954 :D
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata , nici pe sv-ul acesta , dar nici pe alte sv !
5. Ore jucate (print): :*
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Depinde de situatie pot sa stau si 10 ore pe zi , este zi care stau si 5-6 :* , eu in asa fel fac incat sa fiu on mereu :*
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , eu in trecut am fost staff mereu am fost recomandat de playeri am fost INT-Helper-CM-GM-GA
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece mie imi place sa colaborez cu playeri , si sa-i ajut cu tot ce pot eu.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa inseamna sa iti ajuti coechipieru tau, si daca nu-l cunosti cu adevarat trebuie sa-l ajuti ca niciodata nu se stie cand vei avea nevoie de el in viitor :*
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da eu sunt aceea persoana care are timp pentru toti ca sunt 10 oameni ca sunt 100 ca sunt 1000 eu imi fac timp pentru toti sa le fie bine si ptr iei si ptr mine !
11. Te consideri o persoană matură?: Da , deoarece pe platforma asta de jocuri nu ma simt pixelat sau sa fur munca altora de ex: iteme !
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani , mie imi place foarte mult sa construiesc , adica eu lucru pe santier si imi place enorm de mult cea ce fac si cea ce imi doresc eu de mic.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cum am spus mai sus eu sunt aceea persoana care nu tine cont de pixeli sau de furturi, daca ar fii o suma de 500 de euro intr-un negot si mi-ar da primu bani eu niciodata nu asi fura pe cineva care are incredere in mine , cum sunt alti au grad de INT sau Helper de ex o dat teapa de nu stiu ce suma si gata renunta la grad si pastreaza cei 500 de euro dar sa nu uitam un lucru bani se duc repede dar prietenia s-a cam dus cu tot ca ai fost prieten de ani buni cu ei dar pixeli astia fac un om bun intr-un om rau !
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da imi place foarte mult Limba Engleza este limba mea preferata !
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Eu sper din tot sufletu sa fiu acceptat in aceasta functie de Int casa fac sv-ul mai bun sa nu mai existe tepe , dragi nostri intermediari nu sunt online si sunt multi care vor sa faca negoturi dar nu pot ca nu sunt intermediari online , saraci helperi se ocupa de intermediari si noi defapt avem int pe sv dar eu nu se obosesc sa intre!
DEDICATIE pentru [OwN]Arisa <3 <3 :* ti-am promis draga ca iti fac o dedicatie esti cea mai buna ownerita depe sv , tu si toti ceilalti , dar cu tine pot sa ma inteleg cel mai bine si ma intelegi si tu pe mine :* asa ca te pup dulce si sa ai grija de tine sa fii cuminte. :* :*
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Joi Noi 12, 2020 4:59 pm

Cerere respinsa .

T/C
Închis