Cerere (pentru) echipa jocului - Laura

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Lauraa
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Noi 04, 2020 11:55 pm
Oraş: Calarasi
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Joi Noi 05, 2020 12:43 am

1. Nume și prenume: Laura Nicoleta
2. Numele tău din joc:Laura
3. Skype:Lauraa#0057
4. Ce părere ai despre server?:Este un server deschis de 5 ani, de durată,stabil
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: În primul rând, aş schimba dmg ul pe server, bonusurile la iteme , pătrunderea din server.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7-8 ore, sau cât este nevoie, depinde de timpul pe care îl am în ziua respectivă.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am avut rol de helper, pe un server vechi, dar s a închis .
10. Cum ai auzit de acest server?:L-am mai jucat în copilărie.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece aş vrea să aduc îmbunătăţiri server ului şi să ajut jucătorii.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca în echipă înţeleg comunicare, înţelegere, efort şi muncă
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face faţă într un mediu stresant deoarece sunt o persoană calmă şi pot rezolva orice problemă.
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am vârsta de 19 ani, sunt o fire sociabilă, sunt o fire comunicativă şi îmi place să mi petrec timpul ajutând persoanele din jurul meu. Am răbdare cu anumite persoane dificile şi timpul necesar pentru a le asculta problemele, îmi place să mi petrec timpul cu prietenii.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc server ul 100% deoarece joc din 2015 şi am luat câteva pauze, dar am fost ţinută la curent cu up date urile noi .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupă cu furnizarea de informaţii corecte legate de server şi de joc, la ajutarea superiorilor cu evenimente, asistarea la dueluri pe site şi intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Ar trebuii să am această funcţie deoarece sunt o persoană matură şi rezolv cu calm problemele
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Aş putea veni cu idei de noi evenimente.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleză,Italiană.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Prima dată încerc să rezolv cu playerul respectiv problema iar dacă situaţia mă depăşeşte. cer ajutorul unui coleg cu un grad mai mare.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Joi Noi 05, 2020 2:16 am

Cerere acceptata! Ne auzim la interviu.
Închis