cerere intermediar

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
alina28
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 29, 2020 11:30 am
Oraş: Iasi
Status: Cuminte
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Pur3Love

Joi Oct 29, 2020 11:42 am

1. Nume și prenume: Alina Geanina Muresan
2. Numele tău din joc: Alina28
3. Skype: / discord : alina.g28#2186
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu am fost
5. Ore jucate (print): https://we.tl/t-VYcs9UGqet
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4/5 ore , depinde de activitate
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost GM/SA/H pe alte servere in trecut.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru a avea activitate pe server + ca ma consider o persoana corecta.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Sa ascultam parerile fiecaruia si sa incercam sa facem pe toata lumea impacata.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , deoarece sunt o persoana calma.
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: am 16 ani , sunt la Colegiul National Iasi pe mate-info , imi place sa petrec timpul cu prietenii , sunt pasionata de make-up .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am activitate si as lua functia in serios.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: nu , m-as bucura sa pot sa ajut serverul cum pot si sa fac parte din echipa , o zi frumoasa va pup <3
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Oct 29, 2020 2:08 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis