Cerere (pentru) echipa jocului- Matei

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 28, 2020 1:02 pm

1. Nume și prenume: Matei Valentin
2. Numele tău din joc: Matei
3. Skype: live:.cid.28ac5c895dee1db6
4. Ce părere ai despre server?: Este un server vechi si stabil, unde am crescut si am avut de invatat multe de playerii cat si de la staff
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba in momentul de fata absolut nimic la acest server.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am avut mute datorita faptului am adus un schimb de injurii cu un player.
7. Ore jucate (print): https.//imgur.com/a/RNOXfLP
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9 ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, rol de intermediar.
10. Cum ai auzit de acest server?: De pe youtube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sunt dispus sa renunt la activitatea de player ca sa fac parte din echipa deoarece vreau să aduc un beneficiu playerilor cat si serverului printr un om de incredere, amuzant, onest si totodata care stie sa lucreze in echipa.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg că suntem ca o familie, si o familie fara comunicare, rabdare,efort si muncă depusa se destrama foarte usor.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da deoarece am la activ 5 ani fiind player pe metin2 last fight.
14. Te consideri o persoană matură?: Pot spune că da !
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Sunt din bucuresti, am 18 ani, sunt pasionat de jocuri, mă plimb foarte des si sunt entuziasmat de provocari noi.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): cunosc serverul in aproximatie de 100% deoarece joc din 2015-2016 si am avut timp sa invat regulile acestui server
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: furnizarea de informații corecte , asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarce indeplinesc conditiile impuse.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: un vibe bun, o activitate mare.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, engleza
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: abordez o problema pasnic, gandindu ma din perspectiva tuturor si i au o solutie logica si corecta pentru toti pentru a rezolva problema
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, cred ca am spus cam tot mai sus !

Avatar utilizator
Phenex
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Feb 27, 2020 10:25 pm
Oraş: milmoi
Status: puternyk
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Tsukuyomi

Mie Oct 28, 2020 1:28 pm

Numele tău din joc: [1]Phenex.
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): -
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Mie Oct 28, 2020 2:09 pm

Numele tău din joc: NAVY
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): din ce am văzut pe joc ești de treabă. 😁
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Mie Oct 28, 2020 3:01 pm

Cerere acceptata, ne auzim la interviu .

T/C
Închis