Cerere pentru echipa jocului - Denis

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
FarcasDenis
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:05 pm
Oraş: Bruxelles
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Dum Oct 25, 2020 3:23 pm

1. Nume și prenume: Farcaș Denis
2. Numele tău din joc: Denis
3. Skype: punq93 / discord Denys#0692
4. Ce părere ai despre server?: Serverul este unul de calitate și cu mare durată online , cu toate acestea mereu este loc de mai bine .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Există posibilitatea de a rezolva mai multe bug-uri existente. Serverul merită promovare mai multă. Alegerea staff-ului corectă.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , nu am fost niciodată sancționat în niciun fel.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Între 5-6 ore , iar în week-end 6+ .
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu , nu am făcut parte dintr-o altă echipă staff.
10. Cum ai auzit de acest server?: În 2015 căutam un server bun pentru duele , un amic mi-a recomandat Last Fight.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Consider că staff-ul trebuie să fie alcătuit din persoane mature , implicate , necorupte și fără beneficii.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Ceea ce înțeleg eu prin muncă în echipă presupune încredere , colaborare , respect și comunicare între membri , factori care folosiți cu un tact conduc spre eficiență și totodată aduc un plus de valoare organizației, mai exact munca în echipă dă roade doar dacă formațiunea funcționează ca un tot unitar .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , consider că pot face față unui mediu stresant , deoarece am întâmpinat probleme care , trecând prin ele , m-au ajutat să fiu mult mai înțelept și stăpân pe lucrurile din viața mea.
14. Te consideri o persoană matură?: Da , eu mă consider o persoană matură și sunt de părere că maturitatea nu vine odată cu vârsta , ci cu experiențele pe care le dobândești . Consider că mă pot descurca în multe situații și pot aduce un plus acestui server.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 21 de ani , locuiesc în Belgia și lucrez în tâmplărie . Îmi plac lucrurile simple și fac ce îmi aduce satisfacție. Optimismul și pozitivismul sunt trăiri care mă însoțesc permanent în viață făcând din mine un om plin de speranță și unul foarte motivat .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cred că cunosc serverul în proporție de 80-85% , căci joc de ceva vreme , însă cu mici pauze.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Din punctul meu de vedere , un helper se ocupă cu menținerea echilibrului comunității asupra Metin2 , ajută la rezolvarea problemelor întâmpinate de playeri și găsirea celor mai bune soluții pentru rezolvarea acestora.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred că merit să primesc această funcție, deoarece sunt o persoană echilibrată, care ar aduce un plus de creativitate acestui joc. Totodata, mă consider o persoană extravertită , foarte comunicativă și săritoare atunci când este nevoie, iar din punctul meu de vedere, consider că acestea sunt unele din caracteristicile pe care un helper ar trebui să le îndeplinească
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Nu cred că pot spune cu exactitate ce plus pot aduce acestui server , însă aș fii de ajutor și foarte activ, ceea ce cred eu , că momentan este un plus pentru comunitatea Last Fight
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc limba engleză iar în momentul de față învăț limba franceză și olandeză.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Stilul meu de abordare a unei probleme este următorul: în primul rând, discut cu persoanele implicate și încerc să înțeleg exact natura problemei, iar în al doilea rând, analizez pe cât se poate situația pentru a găsii cea mai bună și eficientă rezolvare, iar dacă acest lucru mă depășește, apelez la ajutor din partea celor superiori mie.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu , nu mai am nimic de adăugat. Vă mulțumesc pentru timpul și atenția acordată !
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Dum Oct 25, 2020 5:35 pm

PRO, esti foarte de treaba. Bafta!
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Dum Oct 25, 2020 7:29 pm

Cerere acceptata, ne auzim la interviu .

T/C
Închis