Cerere (pentru) echipa de intermediari -[BO$$]Ganterino

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ZGUNTER
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 20, 2019 4:50 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Bo$$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Doom

Sâm Oct 24, 2020 12:23 pm

1. Nume și prenume:Dumitru Florin
2. Numele tău din joc:[BO$$]Ganterino
3. Skype: GUNTER BOSS (live:florindumitru2002)
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In jur de 4 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am mai facut parte din alta echipa.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Doresc sa aplic pentru aceasta functie deoarece imi place sa incerc lucruri noi si vreau sa vad cum este responsabilitatea de intermediar.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa reprezinta cooperare,ajutor reciproc,sfaturi care duc la realizarea unui proiect maret.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pot face asta deoarece am deja experienta cu stresul si nu mai e o problema asa mare.
11. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana matura care gandeste rational.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 17 ani,sunt clasa a XII-a,hobbyurile mele sunt filmele,gamingul si sala
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca ar trebui sa fiu acceptat in aceasta functie deoarece ma consider capabil de ea si ca ma pot descurca chiar daca nu am mai practicat acest lucru pana acum.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da,cunosc limba engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va multumesc pentru timpul acordat.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Oct 24, 2020 12:28 pm

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Sâm Oct 24, 2020 3:31 pm

Cerere acceptata, ne auzim la interviu .

T/c
Închis