Cerere (pentru) echipa jocului -[Mr]Cosmin

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Cosmin023
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 22, 2020 6:22 pm
Oraş: Botosani
Status: Talent
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Talent

Joi Oct 22, 2020 6:57 pm

1. Nume și prenume: Merticariu Cosmin
2. Numele tău din joc:[Mr]Cosmin
3. Skype: live:cosmin0231 sau discord : Cosmin#2093
4. Ce părere ai despre server?: Este un server pvp populat de 5 ani cu un staff competent, bine organizat.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As schimba lagul care e pe server atunci cand sunt batai si bugul vizual.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodata sanctionat.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-8 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am facut parte din alta echipa.
10. Cum ai auzit de acest server?: Prietenii mei jucau acest server si ei mi-au spus despre el.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Cunosc foarte bine serverul si as vrea sa ajut playerii.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Intelegere, solidaritate si niciodata individualitate.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face cu usurinta fata intr-un mediu stresant, pentru ca sunt obisnuit cu stresul si cu situatiile imprevizibile.
14. Te consideri o persoană matură?: Da , ma consider o persoana destul de matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani , locuiesc in Botosani , sunt o fire glumeata , imi place sa petrec timp cu prietenii mei atat in mediul online pe acest server cat si in offline.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): cunosc serverul in proportie de 80%, pentru ca joc de foarte mult timp Metin2 LastFight.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper sa ocupa de server si de playeri de pe el si ajuta playeri la nevoie si cand au intrebari legate de server.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu consider ca v-as putea ajuta foarte multe pentru ca imi petrec foarte mult timp pe acest joc si imi place sa ajut playeri la nevoie.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: As putea aduce cateva idei care sa aduca mai multi playeri in + si as putea ajuta in remedierea anumitor probleme.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc destul de bine limba engleza si putin franceza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Imi place sa privesc problema din mai multe puncte de vedere ajungand ca la final sa o rezolv prin cel mai eficient mod.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.
Avatar utilizator
Laurrr
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Aug 08, 2020 6:48 pm
Oraş: Arad
Status: Talent
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRecords

Joi Oct 22, 2020 8:01 pm

Cerere acceptată, ne auzim la interviu.
Topic închis.
Închis