Cerere (pentru) echipa jocului - [2v2]Japonezu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Mar Oct 06, 2020 1:37 am

1. Nume și prenume:Zaharia Cristi
2. Numele tău din joc:[2v2]Japonezu
3. Skype: Discord : Cristi #6784
4. Ce părere ai despre server?:Am o părere foarte bună, un server foarte vechi din România având un staff care se ocupă foarte bine de problemele pe care le întâlnesc pe server.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Păi, as schimba lag ul de la bătaia generală în rest totul mi se pare ok .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sanctionat acum 2 ani cu mute.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6 ore pe zi, în wekeend mai mult .
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am mai fost intermediar tot aici pe sv si m am descurcat zic eu foarte bine .
10. Cum ai auzit de acest server?:Păi, am auzit de acest server pe grupuri de metin2, youtube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Vreau să ajut playeri si ceilatii membrii din staff la evenimente.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Intelegere, solidaritate si niciodata individualitate
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face fată într un mediu stresant pentru că aproape în fiecare zi mă confrunt cu asta .
14. Te consideri o persoană matură?:Da, mă consider o persoană matură.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Cristi, am 17 ani sunt din Bucuresti, de felul meu sunt o persoană calmă. Nu renunt usor niciodată cine mă cunoaste stie asta, în general îmi palce să mi petrec timpul cu prietenii, să joc fotbal :) .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Eu zic că, cunosc 90% din server, nu am mai jucat timp de 1 an si sau schimbat multe .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper sa ocupa de server si de playeri de pe el si ajuta playeri la nevoie si cand au intrebari legate de server.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Păi, consider că v as putea ajuta foarte mult cunoscând serverul si ajutând playerii .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: As putea aduce câteva idei pentru a ajuta serverul .
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Nu
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Abordez problemele cu calm .
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu
Avatar utilizator
fsajfsaj
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Sep 01, 2020 6:20 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: datensange

Mar Oct 06, 2020 2:43 am

Numele tău din joc:[INT]Jamie
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider că se va descurca. :x




Avatar utilizator
jagermeister
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Sep 05, 2020 1:57 pm
Oraş: Confidential.
Status: top <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Veterans

Mar Oct 06, 2020 9:24 am

Numele tău din joc: #jagermeister
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Se va descurca. A mai fost in echipa jocului si e capabil.
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mar Oct 06, 2020 7:25 pm

Numele tău din joc:[INT]xTud
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Eu zic ca merita o sansa
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Mar Oct 06, 2020 8:56 pm

Cerere acceptată, ne auzim la interviu.
Topic închis.
Imagine
Închis