Cerere (pentru) echipa jocului - ShoimuPvP

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
madalin3444
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Lun Dec 03, 2018 9:14 pm
Oraş: Constanta
Status: Boss

Joi Oct 01, 2020 9:38 pm

1. Nume și prenume:Constantin Maioru
2. Numele tău din joc:ShoimuPvP
3. Skype: Discord Eagle.#5498
4. Ce părere ai despre server?: Este un server foarte intretinut . Bine facut si se vede ca se tine la el.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Stafful sa fie capabil sa ma ajute cu problemele la autopatcher care l-am rezolvat singur
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
7. Ore jucate (print):
am mai avut alte conturi acum 3 ani dar nu le mai stiu
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): SGM
10. Cum ai auzit de acest server?: Youtube
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca am vazut cand am avut probleme cu atupatcherul Nu prea a stiut nimeni ce sa faca si pana la urma am reusit sa fac singur pana raspundea Shadow.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Un grup cu mai multi oameni care lucreaza impreuna pentru a forma ceva mai avansat decat ceva care il faci singur
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Eu cred ca da deoarece am mai facut fata la multe momente stresante si stiu ca pot face fata mai ales la neintelegeri pe joc
14. Te consideri o persoană matură?: Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 16 ani si 5 luni , Pasionat de masini . Imi ajut tatal la propriul service auto al lui . Imi place sa imi restorez Porscheul 924 din 1985 .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):99% Nimeni nu o sa stie totul :-bd :)
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Helperul ajuta gradele mai mari cand au nevoie de ajutor sau rezolva neintelegerile playerilor
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca pot ajuta foarte multe persoane care au probleme cu autopatcherul si stiu cum sa rezolv orice problema
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Foarte mult ajutor in partea de a rula jocul si a ajuta sa rezolvam neintelegerile playerilor
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da Stiu sa vorbesc Limba Engleza la perfectie Deoarece stau in anglia.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Din pacate nu te pot ajuta deoarece regulamentul spune " CE TREBUIE " . Daca vrei sa rezolvi problema mai departe va trebuie sa te rog sa vorbesti cu Shadow sau cu un alt membru mai mare de staff. DISCORD SHADOW SAU SKYPE DACA NU ARE DISC
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nup . Sper sa fie acceptat :-h
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Joi Oct 01, 2020 9:49 pm

Nu stiu daca ai citit astea, dar poate le citesti acum:

Cerinţe minime pentru a putea aplica:
15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.
Vârsta minimă de 18 ani.

Si desigur:
Dacă aţi făcut o cerere de Helper şi aceasta a fost respinsă, trebuie să aşteptaţi 7 zile pentru a face o altă cerere.
Titlul discuţiei trebuie să arate astfel: Cerere (pentru) echipa jocului - *nume* .
În caz contrar, cererea nu va fi luată în considerare.
De asemenea, răspunsul întrebărilor trebuie să fie cât mai dezvoltat, răspunsurile slab dezvoltate (seci) nu vor fi luate în considerare, ca urmare cererea dumneavoastră va fi respinsă.

Prin urmare, cerere respinsa!
T/C
Închis