cerere pentru ( echipa jocului ) [GFX]Cristi

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Cristi te pupa dulce
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 29, 2020 9:27 pm
Oraş: Timisoara
Status: sunt foarte bine tu
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: lord

Mie Sep 30, 2020 4:21 pm

1. Nume și prenume: Cristi Campian
2. Numele tău din joc:[GFX]Cristi
3. Skype:nu am skype, dar dacă o să devină o necesitate, mare am să creez un cont vă pot lăsa discordul . Cristi#5800
4. Ce părere ai despre server?:Serverul, este construit pentru a relaxa playeri, cu multe evenimente si staff capabil pentru intrenierea o conversatie cu un player nou , este un gameplay foarte frumos construit si alcătuit in timp pentru ceea ce a ajuns in ziua de azi numărul 1 pvp.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:As propune, să se adauge, specularul pe costume nu si pe freze pentru că va araăta oribil , si skinurile pe armă s ar mai reduce din set uri perso sau o stergere de set uri perso un 30% din server pentru că sunt foarte multe.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu nu am fost ,sanctionat eu cred că mă inteleg foarte bine cu toti din staff .
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Realizând că mă trezesc la ora 12 1 , si stau pana la ora 2 3 noapte sunt ore suficente de ajuta si playerii , si a putea face si evenimente.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, desigur incă detin acest rol pentru că este pasiunea mea [GFX] graphic designer
10. Cum ai auzit de acest server?:Un scandal, pe youtube mai vechi si eu nu mi-am zis că e asa de rău ceea ce a fost făcut , si i-am dat o sansă si in ziua de azi rămân plăcut surpins.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru, că playerii noi dau mesaje unelor persoane de pe server nu neapărat cei din staff si nu le răspunde nimeni doar , cu un block sau cu injurături si nu mi se pare corect suntem toti oameni , ajutati vă intre voi activitatea mea de player va fi lafel doar că voi avea un grad in fata numelui si o superioritate in fata playerilor, dar mereu mi-a plăcut să ajut persoane.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca, in echipă in ziua de azi nu prea se mai aude dar ceea e inteleg eu este că trebuie să ne ajutăm intre noi să nu ne jignim , să fim civilizat să avem cei sapte ani de acasă .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Sunt eu mai stresant, decât mediul stresant nu cred că ar fi o problemă am foarte multă răbdare cu toti playerii si vreau să fac un loc mai bun.
14. Te consideri o persoană matură?:Matură in momentele in care este nevoie, in rest sunt cum suntem toti niste copii care dorim să fim iară mici si să râdem să zâmbim din orice .
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Vârsta mea este de 17 ani aproape 18 ani , mai umpic dar nu cred că e un bai foarte mare că fac cât mai repede, niste lucuri despre mine , petrec foarte mult timp pe calculator mă pasionează cum am spus GFX si imi place ceea ce fac sunt mândru de mine locuiesc singur in moemntu de fată in Lugoj .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc ,serverul destul de bine incât să cred că poate fi un mediu atrăgător pentru playeri mă fac să cred asta , pentru că văd stafful cum se implică si ajutăm playerii cu ce putem.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper, se ocupă cu ajutarea , playerilor noi si chiar playerilor mai vechi noi le răspundem intrebărilor dar dacă jignesc vor fi sanctionati , cu ban sau mute, asa că trebuie să păstrăm un limbaj cât mai normal.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Nu e neapărat un motiv, pentru care as putea fi acceptat, vreau să ajut playeri să devină comunitatea Metin 2 LastFight una mai bună si să devin si eu chiar noi toti să ne distrăm si , sunt capabil de a face anuminte lucuri care alti nu pot.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Un vibe , mult mai frumos eu sunt genul pe glume mereu , pot aduce echipa metin 2 last fight si o ajutare in staff , pentru gradele mai mari care au o treabă mai mare decât a sta pe server si a ajuta playerii pentru că ăla o să fie rolul meu.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):da cunosc limba Engleză .
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:O conversatie, cu un player este când te intreabă ceva mă pun si chiar dacă nu stiu intreb mai departe si tot voi putea să i răspund trebuie doar să vorbim frumos , si să ne intelegem ca oameni.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Da o melodie, pentru cei care sunt hateri pe Comunitatea Metin2 Last Fight Vă pup pe toti :-* :-* :-*
Avatar utilizator
Laurrr
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Aug 08, 2020 6:48 pm
Oraş: Arad
Status: Talent
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRecords

Mie Sep 30, 2020 4:52 pm

Cerere respinsă!
Topic inchis
Închis