Cerere (pentru) echipa de intermediari - xTud

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mie Sep 30, 2020 2:19 pm

1. Nume și prenume:Ma numesc Dani Tudor

2. Numele tău din joc:[KING]xTud

3. Skype:Dani.tudor2

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu am fost sanctionat niciodata pe acest server.

5. Ore jucate (print):https://gyazo.com/7a66466aed5f02cd7d4a9 ... 253054d9fd

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:In timpul saptamani pot sa petrec pana la 4 ore si 8 ore

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am mai facut parte din aceasta echipa si am avut rolul de [INT]

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi-ar placea sa aplic pentru aceasta functie, deoarece cred ca sunt un player destul de 'veteran" si ca stiu server-ul, si ca imi place sa ajut comunitatea prin :
-duele pe miza
-barbut la panou.

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin "munca in echipa" inteleg ca trebuie sa ne ajutam la greu, si cand avem nevoie de o inforamtie sa ne poata ajuta.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Prin punctul meu de vedere, cred ca pot pentru ca sunt o persoana matura si pentru ca in fiecare zi am parte de un mediu stresant.

11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana destul de matura.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta frumoasa de 17 ani, sunt in clasa a 11-A la liceu pe profil de Turism si Alimentatie, sunt din orasul Suceava, sunt o persoana timida, amuzanta si cu un simt al umorului nu prea dezvoltat.Nu imi place sa injur persoane pe care nu le cunosc, fac baschet de aproximativ 3 ani.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu cred ca sunt diferit de celallte persoane pentru ca joc pe acest server de aproximativ 3 ani, si cred ca am un limbaj destul de corect.

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc 2 limbe straine Engleza si Franceza.

15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multumesc, ca mi ai citit cererea!
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Sep 30, 2020 2:20 pm

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Sunt suficienţi membri în echipa de intermediari.
Imagine
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Mie Sep 30, 2020 4:16 pm

Cerere acceptata, ne auzim la interviu.
Topic inchis.
Imagine
Închis